Hakkı Yılmaz

Kır Yapı İnş Malzemeleri
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Rize ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Rize ve yakınlarında su tesisatı bizim işimiz. Rize'de uzun yıllardır faaliyet göstermekte olan firmamızın önceliği siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir. Her türlü sıhhi tesisat işleriniz için bizi arayabilirsiniz.

Rize Su Tesisatçısı

Tıkanık açma, lavabo montajı, duşakabin montajı, musluk bakımı, su sızıntısı tespiti, su kaçağı bulma, hidrofor tesisatı, yangın tesisatı ve su tesisatı yenileme gibi işleriniz için bizi 7/24 arayabilirsiniz. Deneyimli su tesisatçısı ustalarımız tarafından probleminiz en kısa sürede çözülecektir.

Firmamız kaliteli malzeme kullanımı kaliteli işçiliği daima en uygun fiyatlar ile sunmaktadır. Ucuz malzeme kullanımı günü kurtarmaya yeterlidir, ancak ileride daha büyük sorunların oluşmasına neden olacaktır. Kullanılan malzemelerin kalitesi oldukça önemlidir.

Dolayısı ile su tesisatında oluşan sorun giderilirken kaliteli malzeme kullanımı gereklidir.

  • Su tesisatı sorunları, bakımı tamiri
  • Kalorifer tesisatı bakımı, yenilenmesi ve radyatör temizliği montajı
  • Su kaçaklarının tespit edilmesi ve giderilmesi
  • Doğalgaz Tesisatı yapımı, projesi, bakımı, kombi bakımı satışı
  • Lavabo tuvalet banyo tıkanıklarını açma
  • Duşakabin montajı onarımı

Petek Temizliği neden önemlidir? Temizlenmeyen petekler zaman içerisinde peteklerinizde, tesisatınızın içinde ve kombinizde çamurumsu bir tortu oluşturur. Bu tortu tesisatınızı ve peteklerinizi kaplar ve sıcak su akışınız engeller.  Kombi, petek ve tesisatınızın ömrünü azaltır.

Kombilerinizde bulunan pompa bu katılaşmış ve çamurumsu suyu pompalamaya zorlanır. Aynı zaman ısınmadığınız halde yüksek faturalar ödemek zorunda kalırsınız. Periyodik olarak petek ve kombi temizliğinizi yaptırınız. 

Su kaçakları bulmak için eskiden kaçak olabilecek tahmini bir kaç yer kırılırdı, bulunamadığı takdirde kırılmaya devam edilirdi ve evinizde çok fazla masrafa yol açardı. Şimdi son teknoloji cihazlar ile noktasal olarak tesisatınızdaki kaçağı buluyoruz ve sadece o bölgede işlem yapıyoruz. Termal kameralı su kaçak cihazımız ile kırmadan dökmeden noktasal olarak su kaçağının yerini bulup sadece o noktaya ufak bir operasyon ile sorununuzu gideriyoruz.

Su Tesisatçısı Rize

Hidrofor tamiratı, montajı ve satışı gibi konularda profesyonel kadromuzun bilgisinden yararlanabilirsiniz. Hidrofor ne işe yarar? Şehir şebekesinin basıncının yetmediği yerlerde ya da yüksek katlı binalarda suyun yukarı katlara daha rahat çıkması için uygulanan bir yöntemdir. 

Üst kat komşularınızın çamaşır, bulaşık makinesinin ve şohbenlerinin randımanlı çalışmadığından ve temiz yıkmadığından yakınırlar. Hidrofor bu sorunu bir su deposu ve pompa sayesinde çözüyor. 

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Hakkı Yılmaz isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP