Murat Can

Led Elektrik
USTAYA SOR YORUMLAR
Yalova ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Altınova size en yakın elektrikçi ustası olarak 10 yılı aşkın süredir profesyonel kadromuz ile siz değerli halkımıza hizmet etmekten mutluluk duymaktayız. Acil elektrikçi mi lazım? Günün her saatinde bizlerden destek alabilirsiniz.

Altınova Elektrikçi

Altınova En Yakın Elektrikçi

Elektrik günlük hayatımızda çok sık kullandığımız bir enerji kaynağıdır. Göz ile görülemediği için ve yüksek derece de risk taşıdığı için insan ölümlerine yol açan bir enerji çeşididir. 

Elektrik hatalarında en sık yaptığımız hataların başında atan sigortanın yeniden kaldırılması gelmektedir. Elektrik panoların da çıkan yangınlarda binanın ya da iş yerinin ana şalteri kapatılmalı ve söndürme cihazları ile müdahale edilmelidir. Direk su ile elektrik yangınına müdahale kesinlikle edilmemelidir. Altınova en yakın elektrikçi olarak bizlere günün her saatinde ulaşabilirsiniz.

Elektrik arızası sebepleri birden fazla nedenlerden kaynaklı olabilir. Cihazların çektiği akıma göre kablo döşenmemesi veya sigorta konulmamasından dolayı olabilir. Kablo izalasyonun tam ve sağlıklı yapılmamısıdır.

Ev ve iş yerlerin de aynı anda tüm cihazların çalıştırılmasından kaynaklı sorunlarda yaşanabilir. Kullanılan ürünlerin güvenirliği, sağlamlığı ve en önemlisi Tse standartlarına uygun olması gerekmektedir. Elektrik arızalarında mutlaka yalıtkan bir madde kullanınız.

Prizlerde elektrik var ama ampülleriniz yanmıyor ise birden fazla neden olabilir. Elektrik priz ve aydınlatma tesisatlarınız ayrı ayrı çekilmektedir. Aydınlatma sigortanızı kontrol etmenizde fayda vardır.

Sık sık sigorta atma sorunu ile karşılaşıyorsanız, sorun kullanmış olduğunuz elektrikli aletlerin aşırı yüklenmesinden kaynaklı olabilir ya da sigortanız artık ömrünü doldurmuşda olabilir.

İnşaat taahhüt ve proje işlemleri konusunda uzman personellerimiz ile söz verdiğimiz günde yetiştirilir. İnşaat projeleri işleri zor bir süreçten oluşur.

Altınova Elektrik Ustası

Elektirkçi Ustası

Burada kullandığınız malzemelerden tutun çizmiş olduğunuz projeye kadar o binanın ya da iş yerinin can sağlığı size bağlıdır.

Yanlış bir kablolama ya da yanlış bir malzeme seçimi herkesin can sağlığını etkileyebilir. 

Ampül, led döşeme, avize montaj ve arızalarında 7 / 24 bizlerden teknik destek alabilirsiniz. 

Bina iç ve dışında yüksek gerilim hatları hariç bakım, arıza ve sıfırdan tesisat çekilmesi konuları uzmanlık gerektirecek işlerdir. Zil tesisatı, diyafon ve görüntülü diafon gibi zayıf akım geçen arızalara dikkat edilmesi gerekir. Yanlış bir bağlantı sistemdeki tüm cihazların yanmasına neden olabilir.

Led tabela ve ışıklı tabelalarda arıza, proje ve bakım gibi konularda bizlerden fiyat almadan karar vermeyin. Sizlere konusunda uzman bir elektrikçi ustası lazım ise bizlere ulaşıp destek alabilirsiniz. Mobil servislerimiz ile size bir telefon kadar yakınız.


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Murat Can isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP