Murat Can

Led Elektrik
USTAYA SOR YORUMLAR
Yalova ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Çınarcık ilçesinde acil elektrikçi ustası denildiğinde akla gelen ilk firma olmanın mutluluğu içindeyiz. Elektrik tesisatçısı olarak hizmet te veren firmamız profesyonel ve sertifikalı personeller ile sizlere hizmet veriyoruz.

Çınarcık Elektrikçi

Elektrikçi Ustası

Kalitenin ve güvenin adı size en yakın elektrikçi Pratikon elektrik. Gece kaçak elektrik arızası ile ilgili bir sorun mu yaşadınız acil elektrikçi olarak biz yanınızdayız.

Zil, diyafon, kamera ve görüntülü diafonlarda arıza, montaj ve satış konularında bizlerden bilgi alabilirsiniz. Zayıf akım diye tabir edilen ve 12 volt ile çalışan cihazlardır. 12 volt insan sağlığına zararı olmasa da yanlış bir bağlantıda diafon ya da komple tesisatınıza zarar verebilirsiniz. Elektrikçi ustası olarak sizlere bir telefon kadar yakınız.

Türkiye' de şehir şebeke hatlarında 220 volt geçmemektedir. Bu akıma göre elektrikli ve elektronik cihazlarımıza çalışmaktadır. 220 volt akımı insan sağlığını tehlikeye atacak hatta ölümüne sebep olacak bir güçtür. Elektrik arızaları ile ilgili sorun ile karşılaşırsanız mutlaka bir elektrik tamircisinden yardım almanız gerekmektedir. Atan şalterlerinizi hatanın nereden kaynaklandığını bilmiyorsanız kesinlikle kaldırmayınız.

Led pano, led tabela, avize montaj ve priz değişim ve fiyatları ile ilgili bizden teklif almadan karar vermeyiniz. Yanlış bağlantı sonucu şalter panonuzu, tesisat kablolarınıza ya da binanıza hasar verebilirsiniz. 

İnşaat taahhüt, elektrik panosu  gibi konular uzmanlık gerektiren ve devlete karşı yükümlülüklerimizin olduğu bir alandır. Burada kullanılan malzemeler daha önceden şartname ile belirlenmiş ve tesisatınızın nasıl olacağı ile ilgili bir yapıya sahip olacağı madde madde belirlenmiştir.

Çınarcık Elektrikçi Ustası

Binanın iskeleti olacağından dolayı kullanılan malzemelerin tse garantisi altında olması gerekmektedir.

Eski bina ve iş yerlerindeki elektrik tesisatlarınızı mutlaka elektrik kontrol ettirmeniz gerekmektedir. Eski binalarda ki elektrik tesisatı o günkü şartlar altında yapılmış, günümüz de kullanılan çoğu cihazın elektrik akımını kaldıracak yapıda değillerdir.

Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ütü ya da şohben gibi akımı yüksek çeken ürünleri kullanmadan önce elektrik tesisatınız kontrol edilmesi gerekmektedir. Şohben, klima ve kombilerinizin montajı sırasında evinizin elektrik tesisat hattınızı ve cihazlarınızı korumak için mutlaka ek sigorta ekletiniz. 7 /24 elektrik ile ne sorununuz var ise bizlere ulaşabilirsiniz. Güvenliğiniz ve sağlığınız her şeyden önce gelir.


  


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Murat Can isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP