Murat Can

Led Elektrik
USTAYA SOR YORUMLAR
Yalova ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Çiftlikköy en yakın elektrikçi ustası olarak konusunda uzman, sertifikalı ve güler yüzlü personellerimiz ile 10 yılı aşkın süredir hizmet sunmaktayız. Acil elektrikçi mi lazım günün her saati bir telefon kadar yakınız.  

Çiftlikköy Elektrikçi

Elektrikçi Ustası

İnşaat proje taahhüt şartnamelerin takibi ve tesisat yapımı garantili ve Tse uygun markalar ile yapmaktayız. Proje takipleri her zaman zordur. Devlete karşı sorumluluklarınız olduğu kadar ev ve iş yerlerinde oturan kişilere karşı da sorumluluklarınız vardır. Ters bir bağlantı ya da yanlış bir malzeme kullanımı insanların hayatlarını tehlikeye atar. Elektrik ustası deneyimiyle bu konuların farkındadır.

Bina iç aydınlatma ve prizlerin elektrik tesisat işleri her zaman hassasiyet ve profesyonellik gerektirecek konulardır. Burada olay sadece 2 kablolunun bir birine bağlanması değildir. Dairenizde yaptırmış olduğunuz bir işlem tüm binanın elektrik hattının yanmasına ve hatta binada yangın çıkmasına kadar büyüyebilir.  

Binalarda karşılaştığımız en sık sorunlardan bir tanesi de sigortaların atmasıdır. Bunun nedeni bir den çok olabilir. Tesisatınızın eskimiş olması, yüksek enerji kullanan cihazlarınızın tamamının bir anda çalıştırılması gibi ya da sigortalarınızın artık işlemini yerine getirmiyor olması da olabilir. Atan sigortayı kontrolünüzü yapmadan yeniden kaldırmayınız.

Binanızda ki topraklamaların sağlam olduğuna dikkat etmek gerekir. Evinizde kullanmış olduğunuz birçok alet topraklama hattı istemektedir. Topraklama hattının doğru çalışmadığı yerlerde akımın yüksek ya da alçak gelmesi durumunda elektrikli ev aletleriniz zarar görecektir. Topraklama ölçüm ve testlerinizi mutlaka yaptırın. Elektrik arızalarında kesinlikle çıplak elle müdahalede bulunmayınız.

Ufak işler diye tabir ettiğimiz avize montajı, sohben montajı, 3 lü ara kablo tamirleri dikkat edilmesi gereken işlerdir. Genel şebeke hattında 220 V elektrik geçmektedir.

Elektrikçi Çiftlikköy

Elektrik Firması

Bu akım insana  zarar verebilecek bir güçtedir. Montajını yaptığınız avizenin kablo izalasyonunu da çok iyi yapmanız gerekmektedir. Test esnasında kuru zemin ve tesisat ile iletişiminizi kesmeniz gerekmektedir.

Kamera kablo tesisatı çekmek, boat bağlantılarını yapmak, kablo kanalı döşemek te bizim işlerimiz arasındadır.

Kombi, klima ve elektrikli şohbenlerin bağlantılarını yaparken mutlaka ayrı bir sigorta ile desteklenmesi gerekmektedir. Ayrı bir sigorta takılmayan bu ürünlerde elektrik voltajının gidip gelmesi dediğimiz akımın yükselip alçalmasın da veya bu cihazlar bir anda yüksek güçte elektrik çekerek tüm evinizin sigortasını atmasına sebep olacaktır.

Zil tesisatı, diafon arızası, görüntülü diyafon montajı gibi konularda uzman personellerimiz ile sizlerin yanınızdayız. Çiftlikköy Elektrik Firması olarak uygun fiyat ve bol çeşit ürünlerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Murat Can isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP