Cengiz Biçer

Diyarbakır Sıhhi Tesisat
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Diyarbakır ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Bağlar Diyarbakır su tesisatçısı olarak 15 senedir hizmet veren firmamız, konusunda uzman personeller ile sizlere günün her saatinde hizmet vermeye hazırız. Bağlar’ da sıhhi tesisatçımı lazım? Sizlere bir telefon kadar yakınız. Diyarbakır’ da acil su tesisatçısı lazım olduğunda akla gelen ilk firma olmamız, sizlerin bizlere vermiş olduğunuz güvenin eseridir.

Bağlar Su Tesisatçısı

Firmamız uzun yıllardır petek temizleme cihazlarımız ve mobil ekiplerimiz ile siz değerli halkımıza hizmet vermeye devam ediyoruz. Yılda en az bir sefer peteklerinizi temizletmeniz gerekmektedir. Temizlenmeyen peteklerin ve tesisatlarınızın içerisinde çamur oluşur. Bu çamur boruların, peteklerinizin ve bağlantı bölgelerinizin içlerini tıkayacaktır.

Diyarbakır Bağlar Tıkanıklık Açma

Tıkanıklıklar tesisatınızın ve kombini ömrünü azaltacak ve bağlantı bölgelerinden su sızıntıları yaşatacaktır. Ayrıca ısınmadığınız halde yüksek faturalar ödemeye mahkum olacaksınızdır. Peteklerinizin içlerindeki paneller delinmeye başlayacak ve sıcak suyu devir daim edemeyecektir.

Lavabo tıkanıklıkları, banyo gider tıkanıklıkları ve tuvalet tıkanıkları, farklı nedenlerden kaynaklanabilir. Evlerin lavaboları kıl, tüy ve yemek artıkları gibi nedenlerden tıkanabilirken, tuvalet tıkanıklıkları bez ve ya inşaat atıklarından dolayı tıkanabilir.

Bu tıkanıkların bazılarını kimyasal deterjanlar ya da organik yollar ile açmaya deneyebilirsiniz, yalnız bu çözümler etkili bir çözüm değildir. Sadece geçici olarak problemlerinize çözüm oluşturabilirsiniz. Tuvalet ya da lavabonuza kaçırdığınız ya da attığınız katı ve plastik atıkları kimyasal ya da organik çözümler bulamazsınız.

Size acil olarak tıkanık açma cihazı olan bir su tesisatçısı lazım demektir. Kameralı tıkanık açma cihazımız ile tıkanıklığınızı tespit edip tıkanıklığınızı gideriyoruz.

Su kaçakları tam bir baş belasıdır. 5. kattan bir su kaçağı 2 veya 3 kattaki bir komşunuzdan ya da başka bir daireden sızıntı yapabilir.

Su Tesisatçısı Bağlar

Su kaçaklarının tespiti eskiden, ustaların kabiliyetlerine kalmış bir uzmanlık bölümüydü. Usta kaçakları tespit etmek için tahmini olarak birkaç yer kırar, kaçağı bulamaz ise kırmaya devam ederdi. Mutfak fayansları, duvarlarınız ve yerleriniz kırılır ve ek usta ve ek masraf demektir.

Şimdi termal kameralı ve ses dinlemeli su kaçak makineleri ile noktasal olarak problemlerinizi çözüyoruz. Kırmadan dökmeden kaçaklarınızı tespit edip, sizlere ek bir masraf açmıyoruz. Su kaçak tespit cihazlarımız kaçaklarınızı bulmaya talibiz.

Güneş enerjisi sistemlerinde sorunların başında, güneş enerjinizden sıcak su alamayışınız gelmektedir. Bu sorunuzun nedeni güneş enerjisiniz deki antifiriz miktarının azalması, güneş enerjisi sitemindeki panellerin kırık ya da çatlaklar oluşması veya depo bölümündeki bağlantı vanalarının kireçlenmesinden dolayı sıcak suyu az salmasından kaynaklanan sorunlardır.

Son teknoloji cihazlarımız ile peteklerinizi ve tesisatlarınızı temizliyoruz. Bağlar petek temizleme, tek ve doğru adres...

Böyle bir sorun ile karşılaşırsanız mutlaka güneş enerjisi konusunda uzmanlaşmış su tesisatçı firması bulmanız gerekmektedir. Güneş enerji sistemleri kullanımı kolay ve ekonomik bir sistemdir, yalnız montajlarına dikkat edilmesi gerekmektedir. Güneş enerjisi arızlarınızda bizleri 7 / 24 arayabilirsiniz.

Klozet sifon tamiri, klozet rezevuar içine su kaçırıyorsa ve klozet sifon değişimlerinde uygun fiyat ile sizlerin yanınızdayız. Ayrıca musluk değişimi, batarya tamiri ve çeşmeniz suyu kesmiyorsa yani contanız arızalanmış ise yine bizleri hiç çekinmeden arayabilirsiniz. Uygun fiyat ve kalitenin tek adresi.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Cengiz Biçer isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP