Cengiz Biçer

Diyarbakır Sıhhi Tesisat
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Diyarbakır ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

15 yıldır Yenişehir su tesisatçısı olarak, profesyonel ve sertifikalı personellerimiz ile siz değerli halkımıza 7 / 24 hizmet vermekteyiz. Yenişehir sıhhi tesisatçısı mı arıyorsunuz? Doğru adresteniz. Makine ile su kaçak bulma, petek temizleme, tıkanıklık açma ve güneş enerjisi sektörlerinde hizmetlerimiz devam etmektedir.

Yenişehir Su Tesisatçısı

Temizlenemeyen peteklerin içerisinde, yıllar içerisinde su çamur kıvamında akmaya başlar. Çamurumsu su, peteklerin içerisindeki panellerin tıkanmasına ve petek bağlantı bölgelerinde tıkanıklık baş gösterir. Tıkanıklıklar sıcak su akışını engelleyecek ve eviniz ısınmayacaktır.

Zaman içerisinde bu tıkanıklar tesisat ve petekleriniz çürümeye başlayacaktır. Petek tıkanıklarını son teknoloji cihazlarımız ile açıyoruz. Isınmadan yüksek fatura ödemeye son. Peteklerinizi temizletin, yüksek faturadan kurtulun. Yıllık bakımları yapılan petekler sizlere uzun yıllar hizmet edecektir.

Yüksek binalar da şehir şebeke su basıncı yüksek katlara basmakta yetersiz kalır. Yüksek katlardaki komşularınız çamaşır makinesinin temiz yıkamadığından ve sürekli arızaya geçtiğinden, kombinin sürekli arıza geçtiğinden ve iyi ısıtmadığından muzdariplerdir.

Hidroforlar sayesinde yüksek katlardaki dairelere de basınçlı su takviyesi yapılabilir. Hidrofor seçerken daire sayısı, kat yüksekliği ve daire başı kullanım metreküpleri iyi hesaplanmak zorundadır. Hidrofor arızası ve montajları konusunda, firmamızın uzman ekiplerinden yardım alabilirsiniz.

Bedava enerji denince akla ilk gelen ürün her zaman Güneş’ tir.  Güneş enerjisi son 20 yıldır Türkiye’ de her bölgede aktif olarak kullanılan ve 2 yıl gibi kısa zamanda parasını amorti eden bir sistemdir. Güneş enerjisi sistemleri uygulaması ve bakımları çok kolay sistemlerdir. Yıllık bakımlarınızı yaptırdığınız zaman uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Güneş enerjisinde sıkça karşılaştığımız sorunların başında sıcak su alamayışınız gelmektedir. Bu problemlerin birden kaç nedeni vardır. Örnek olarak sıcak su vanalarınızın açılmaması, antifirinizin azalması ve sıcak su deponuzdaki bağlantı elemanlarının kireçlenmesinden kaynaklı sıcak suyu kesmesidir. Güneş enerji arıza ve montajları hakkında günün her saatinde firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Lavabo tıkanıklıkları, banyo gider tıkanıklıkları ve tuvalet tıkanıklıkları ev iş yerleri için büyük bir sorundur. Özellikle tuvalet tıkanıkları sağlık acısından önem arz etmektedir. Lavabolarınız genelde saç artıklarından ve sabun kırıntılarından tıkanır, mutfak lavaboları ise yemek artıkları ve yağ artıklarının pimaş borulara yapışmasından ve zaman içerisinde o bölgeyi kapamasından dolayı tıkanır. Tuvalet tıkanıkları açılması yönünde en zor olanıdır.

Kameralı cihazlarımız ile tıkanık olan bölgeye kadar girip sorununuzu noktasal olarak gideriyoruz.  Büyük bir sorun olan tıkanıklıktan kurtardığımız gibi evinizi saracak olan kötü kokulardan da kurtarıyoruz.

Su Tesisatçısı Yenişehir

Su kaçakları nedenlerinin birden çok nedeni vardır. Kalitesiz malzeme kullanımın, kullanıcı hatasına ve en önemlisi tesisatınızı döşeyen ustanızın kabiliyetidir. Eski usul ustalar kaçaklarınızı tahmini olarak birkaç yeri kırıp, kaçağınızı bulamazlarsa kırmaya devam eder evinizde fayans ve duvarlarınıza hasar yola açarlardı. Su kaçaklarınızı ses kontrolü cihazlarımız ile tesisatınıza yüksek basınçta su verip yerlerini tespit etmeye çalışıyoruz.

Su kaçakları öyle bir yerlerde olabiliyor ki ses ile bulmanız bazen zor olabiliyor. O zaman işe termal kameralı su kaçak tespit cihazlarımız ile kaçaklarınızı buluyoruz. Kırmadan dökmeden noktasal kaçak olan bölgeyi kırarak sorununuzu gideriyoruz. Size ek masraflar açtırmadan sadece kaçak olan bölgede operasyon yapıyoruz. Uygun fiyata makine ile su kaçak tespitlerimizi yapıp sorunlarınızdan kurtarıyoruz.

Tuvalet sifonunuz içine su kaçırıyor ise, rezervuarınız takımınız değişecekse ve tuvalet taşınız değişecekse bizlerden 7 / 24 yardım alabilirsiniz. Çeşme ve batarya değişimlerinde sizlere bir telefon kadar yakınız.


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Cengiz Biçer isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP