Cengiz Biçer

Diyarbakır Sıhhi Tesisat
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Diyarbakır ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Sur Diyarbakır su tesisatçısı olarak 15 yıldır hizmet veren firmamız, güler yüzlü hizmet ve % 100 müşteri memnuniyetini misyon edinmiştir. Sur ve çevresinde sıhhi tesisatçımı arıyorsunuz, sizlere en yakın tesisatçı olarak bir telefon kadar uzağız.

Sur Su Tesisatçısı

Su kaçakları, su kaçak cihazları olmadan önce, ustaların tahmini olarak birkaç yeri kırması ile başlar, kaçağı ne zaman bulurlarsa o zaman kırmayı keserlerdi. Bu arada fayans, duvar ve zeminde birkaç kırıkla kurtuldunuz mu şanslı olurdunuz.

Eski binalarda sıkça karşımıza çıksa da su kaçakları, yeni binalarda ustaların hatalarından ya da kullanılan malzemelerin kalitesiz olmasından kaynaklı problemler ile sürekli karşılaşmaktayız. Hatalı kırılan yerler için yeniden duvar ustası ve fayans ustası gibi ustaların arayışına girecek ve size yeni maliyetler ortaya çıkacaktır.

Diyarbakır Sur Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı bulma cihazlarımızın, ses kontrolü ve termal kameraları ile su kaçaklarını noktasal olarak tespit edip, sadece o bölgede operasyon yapıp sorunlarınızı gideriyoruz. Kırmadan ve dökmeden sadece kaçağınızı tespit edip, kaçağınızı onarıyoruz.

Petek Temizleme

Temizlenmeyen petek ve tesisatlarınızın ömürleri azalır, çok kısa zamanda çürür ve bağlantı noktalarından su sızıntıları baş gösterir. Uzun ömürlü ve ucuz ısınma için periyodik olarak peteklerinizi temizletin.

Temizlenmeyen peteklerin içinde kalın bir tortu tabakası kaplar. Bu tabaka petek panellerinizin içinde ve bağlantı köşelerinde birikme yapar ve zaman ile o bölgeden sıcak su geçişini engeller. Böylelikle ısınmadığınız halde yüksek fatura ödemeye mahkum olursunuz.

Petek temizliği için harcamanız için ödemeniz küçük rakamlar, temizlik yapılmadığı takdirde tesisat, petek ve en önemlisi kombinizin bozulmasına kadar gidecek ve size daha çok maliyet çıkaracaktır.

Tesisatınızın uzun ömürlü olması için yıllık petek temizliği yaptırmanız gerekmektedir.

Klozet sifonunuzdan su kaçırıyorsa conta ile ilgili problem yaşıyor olabilir ya da rezervuarınız tamamen ömrünü tamamlamış olabilir. Klozet rezervuarınızın su kaçırma sebebi contanız ise, contanızı ters düz yapıp bir süre daha problemin önüne geçmiş olabilirsiniz.

Sifonunuz ömrünü tamamlamış ise profesyonel bir yardım almanız gerekmektedir. Çeşme, batarya ve klozet arızalarınız da bizler günün her saatinde arayabilirsiniz.

Su Tesisatçısı Sur

Lavabo tıkanıkları, banyo gider tıkanıkları ve tuvalet tıkanıklıkları ev ve iş yerleri için tam bir sorundur. Ayrıca bu tıkanıklıklar, sağlığınızı da tehlikeye atar ve evinizde kötü kokular duyulmaya başlar. Lavabo ve tuvalet tıkanıklıklarının nedenleri farklılık gösterebilir. Lavabo tıkanıklıkları yemek artıkları, yağ atıkları gibi sebeplerden olabilirken, tuvalet tıkanıklıkları inşaat atıkları ya da atılan katı atıklardan dolayı kaynaklanmaktadır.

Bu tıkanıkların bazılarını kendinizin temizlik ürünleri ile açma ihtimaliniz olabilir, yalnız bu çözümler geçici olacaktır. Plastik ya katı atıkların temizlik ürünleri ya da kendinizin yapmış olduğu karışımlar ile açma ihtimaliniz yoktur. Termal kameralarlı tıkanık açma cihazlarımız ile sorununuzu 5 dakika da gideriyoruz. Lavabo ve tuvalet tıkanıklıklarınızı açtırmak için su tesisatçısı lazım ise, sizlere bir telefon kadar yakınız.

Güneş enerji sistemleri ekonomik ve kullanımı kolay olduğu için daireler tercih etmektedirler. Sadece güneş ışınlarını kullanarak bizlere banyo ve lavabolarımıza sıcak su kavuşturan, sadece bakımlarını yaptırıp uzun yıllar bize ekonomik sıcak su sunan bir yöntemdir.

Ekonomik olan güneş enerji sistemlerini seçerken dikkat etmeniz konular vardır. Bunlardan biri de kullanım oranlarıdır. Depo büyüklüğünüzü kullanım oranınıza göre seçmeniz gerekmektedir. Güneş enerjiniz sıcak su vermiyorsa? Vanalarınızı kontrol ettirmeniz gerekmektedir ya da depo bağlantı noktalarında kireçlenmeden dolayı sıcak suyun akışını kesebilir.

Güneş enerjisi arızalarınızda bizleri arayabilirsiniz.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Cengiz Biçer isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP