Cengiz Biçer

Diyarbakır Sıhhi Tesisat
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Diyarbakır ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

15 yıl önce Kayapınar su tesisatçısı olarak güler yüzlü ve % 100 müşteri memnuniyeti ile çıktığımız bu yolda, Kayapınar sıhhi tesisatçısı denince akla gelen ilk firma olmanın mutluluğu içindeyiz.

Kayapınar Su Tesisatçısı

Diyarbakır ve çevresinde uzun yıllardır sıhhi tesisat işleri yapmakta olan firmamız ile siz hemşerilerimizin hizmetinizdeyiz. Su tesisatınız da herhangi bir problem olması durumunda bizi günün her saatinde çekinmeden arayabilirsiniz. Tecrübeli ustalarımız probleminizi tespit edip en kısa sürede çözüme ulaştıracaktır.

Diyarbakır Kayapınar Su Kaçak Tespiti

Makine ile su kaçak tespiti, eski yöntemlere göre çok daha ekonomik ve evinize daha az hasar veren bir yöntemdir. Eskiden ustalar su kaçaklarınızı bulmak için tahmin yöntemi ile birkaç yeri kırar, kaçak orada çıkmaz ise kırmaya devam ederlerdi.

Bu yöntem evinize çok daha büyük hasar yol açardı, fayanslarınız, duvarlarınız ve evinizin bilumum yerleri kırılırdı. Fayansçı ile ayrı uğraş, duvar ustası ile ayrı uğraş, boyacı ile ayrı uğraş, hepsi ayrı bir dert idi. Şimdi ise son teknoloji cihazlarımız ile ses kontrolü ile ve termal kameralı kaçak bulma cihazlarımız ile kırmadan dökmeden kaçaklarınızı bulup, o bölgeye operasyon uygulanmaktadır.

Tesisatınıza basınçlı su uygulaması yapılır ve ses dinlemesi yapılır, su kaçakları bazen çok ince olup ses ile dinleme yeterli olmayabilir, o zaman devreye termal kameralı su kaçak cihazlarımız girer. Bir anlamda tesisatınızın röntgenini çeker ve kaçak olan bölgeyi bulur. Sizde su kaçaklarınızı makine ile bulmak istiyorsanız bizi arayın.

Bedava enerji, kulağa her zaman güzel gelmiştir. Türkiye’ de uzun yıllardır güneş enerjisinden yararlanıp evlerimizde sıcak su kullanmaya başladık. 2 yıl gibi bir sürede kendisini amorti eden bir yapıdan bahsediyoruz.

Su Tesisatçısı Kayapınar

Güneş enerji sistemlerinde en sık karşılaşılan sorun sıcak su alamayışınızdır. Bu problem birkaç nedenden dolayı kaynaklanabilir, sıcak su vanalarınızın kapalı olması, depolarınızın bağlantı elemanlarının kireç tutması ve sıcak suyu salmaması ya da antifiriz azalmasından dolayı olabilir.

Güneş enerjisi montaj ve arızalarınızda bizlere ulaşabilirsiniz. Uzman kadromuz ile tüm marka güneş enerjisi sistemlerinde sizlere 7 / 24 hizmet vermekteyiz. Diyarbakır su tesisatçısı

Temizlenmeyen tesisatlarınızın içerisinde çamurumsu katı bir tortu oluşur, bu tortu peteklerinizin içerisindeki panel ve bağlantı bölgelerini tıkamaya başlar ve sıcak su akışını engeller.

Eviniz ısınmadığı zaman peteklerinizi ellediğiniz zaman yarısının ısınıp yarısının ısınmadığını veya tamamının ısınmadığını hissedersiniz. Bu sorunun tek sebebi tıkanık olan peteklerinizdir. Petek temizleme cihazlarımız ile peteklerinizi ve tesisatınızı ilk günkü gibi tertemiz teslim ediyoruz.

Firmamız Kayapınar petek temizleme işlemleride yapmaktadır.


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Cengiz Biçer isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP