Murat Usta

Maraş Soğutma Beyaz Eşya Servisi
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Kahramanmaraş ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Andırın beyaz eşya servisi olarak 10 hizmet veren firmamız tüm marka ve model beyaz eşyalarda güvenin ve kalitenin merkezidir. Uzman personellerimiz ile Andırın ilçesi ve çevresinde yaygın servis ağı, ekonomik yedek parça ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimize destek olmaktayız.

Andırın Beyaz Eşya Servisi

Andırın Regal, Beko, Samsung, LG, Uğur, Hotpoint, Airfel, SEG, Arçelik,Profilo, Vestel, Bosch, Ariston, Siemens, AEG ve Altus Beyaz Eşya Servisi...

Bulaşık makineleri ile ilgili sıkça karşılaşacağınız bir kaç sorundan bilgi vermek istiyorum. Bulaşık makinenizin içinden gelen küf yada ekşimsi bir koku ile kaşılaşabilirsiniz. Bu arızanın nedeni bulaşık makinenizi sık kullanmamınızdan yada kirli bulaşıklarınızı bulaşık makinenize yerleştirip bir kaç gün içerisinde makinenizi çalıştırmamanız kaynaklıdır. Bir kaç sefer bulaşık makinenizi boşta çalıştırıp durulama yaparsanız sorun kalmayacaktır. İç hazneden kimyasal koku gelmesi konusu ise bulaşık makinesini kullanımı makinenizde kullandığınız deterjan ve parlatıcıların yoğun olarak gelebilir. Çözüm olarak ise deterjan ve parlatıcınızı değiştirmektedir. 

Uğur derin dondurucu neden soğutmaz yada derin dondurucu soğutmuyor hataları ile karşılaşmanız zaman içerisinde karşılaşmanız normaldir. Derin dondurucunuz soğutmuyor yada buzlanma yapıyorsa dondurucu bölümündeki tıkanıklık yada gaz arızasından dolayıdır. Bu arızalar ile karşılaşırsanız mutlaka bir servisi başvurmanız gerekmektedir.

Siemens çamaşır makinesi servisi olarak en çok karşılaştığımız sorunların bazıları ve Siemens çamaşır makinesinin  bazı arıza kodları şöyledir. 04, 05, 21, 42, 43 ve 44 arıza kodları makinenizin aşırı ısınmasından kaynaklıdır. Bunun birden çok nedeni olabilir. Çözüm ise uzman bir servisten yardım almaktır. Siemens çamaşır makinesi 06 ve 07 arıza kodu makinenizin NTC sensöründe hata olduğunu veya sensör bağlantılarında hata olduğunu bildirmektedir. Mutlaka bir profesyonel servisten destek almanız gerekmektedir.

Andırın Beyaz Eşya Tamiricisi

Arçelik servisi çamaşır makinesi tamircisi, bulaşık makinesi ve buzdolablarının tamiratı, bakım ve onarımında sizlere yardımcı olmaktayız. Beko servisi olarak tüm beyaz eşya modellerinde sizlerin yanınızdayız. Abdırın Bosch servisi olarak çamaşır makinesi ve bulaşık makineleri ile ilgili karşılaşmış olduğunuz problemlerde bizlere bir telefon ile ulaşabilirsiniz. Vestel servisi tüm modellerde yaşamış olduğunuz problemlerde sertifikalı personellerimiz sizlere destek olacaklardır. Beyaz eşya tamircisi ve buzdolabı tamircisi olarak siz Andırın halkına hizmeti bir borç bilmekteyiz. Buzdolabı servisi gaz basımı, dondurucu karlanması gibi problemlerde bizlere ulaşabilirsiniz.

Elektrik süpürgelerinizde arızaları ve kendinizin giderebileceği çözümleri mevcuttur. Elektrik süpürgesinin motorunun aniden durması motorunun aşırı ısınmasından dolayıdır. Torba ve filtreleri temizleyip test edin sorun devam ederse servisten destek alın. Elektrik süpürgenizden yanık kokusu geliyorsa torba, filtre ve kanalların tıkanıklığından dolayıdır. Mutlaka genel temizlik ve bakımını zamanında yapın. Sorun devam ederse servisimizden destel alabilirsiniz.


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Murat Usta isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP