Murat Usta

Maraş Soğutma Beyaz Eşya Servisi
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Kahramanmaraş ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Pazarcık beyaz eşya servisi olarak 10 yıldır yanınızdayız. 

Pazarcık Samsung, LG, Uğur, Airfel, SEG, Arçelik, Regal, Hotpoint, Beko, Vestel, Bosch, Ariston, Siemens, AEG, Altus ve Profilo Beyaz Eşya Özel Servisi......

Pazarcık Beyaz Eşya Servisi

Arçelik servisi çamaşır makinesi ile en çok karşılaştığımız sorunların başında çamaşır makinem su almıyor arızasıdır. Bu arıza kaydı marka modellere göre değişiklik gösterse de hemen hemen sorun, ve kontrol edilmesi gereken yerler aynıdır. Kontrollerimize şebeke suyunun açık olup olmadığından emin olmalıyız. Su giriş hortumlarını kontrol edebiliriz, zaman ile buralarda kireçlenmeden dolayı tıkanıklık olabilir. Hortumlar ile beraber filtrelerinizi de temizlemenizde fayda vardır.

Beko servisi çamaşır makineleri ile en sık karşılaştığınız sorunların başında çamaşır makinem su dolar dolmaz boşalıyordur. Su tahliye hortumunu kontrol etmeniz gerekmektedir. Tahliye hortumunuz makinenize göre alçakta veya ucu çıkmış ta olabilir. Tahliye hortumunuzu kontrol ettikten sonra sorun devam ederse servise başvurmanız gerekmektedir. 

Bosch servisi çamaşır makineleri karşılaşabileceğiniz bir kaç sorundan bahsetmek isterim. Çamaşır makinesi çok gürültülü çalışıyor genelde karşılaştığınız sorunların başında gelir. Tambur yataklarınızda sorun olabilir. Motor ve kasnaklar ile ilgili sorun olması muhtemeldir. Çamaşır makinesinden gelen sesler için mutlaka bir sertifikalı servise başvurmanız gerekmektedir.

Pazarcık Beyaz Eşya Tamiri

Vestel servisi olarak derin dondurucunuz çalışıyor soğutma yapmıyorsa kompresör motor, gaz veya kirli kondenserler sebep olabilir. Bu gibi sorunlarda mutlaka servise başvurmanız gerekmektedir.

Profilo bulaşık makinesindeki sorunlar modellere göre değişiklik gösterse de genel de çözümler aynıdır. Bulaşık makinesi deterjan almıyor arızası makinenizin içine yerleştirmiş olduğunuz büyük ürünleri deterjan bölmesini engellemediğine dikkat edin. Düşük sıcaklı programlar da kullanmış olduğunuz parlatıcı seviyesine kontrol edin. Bu konularda sorun ile karşılaşmazsanız mutlaka bir profesyonel servisten destek alın.

Siemens çamaşır makinesi arıza kodları modellere göre değişiklik gösterir. İnternet üzerinde arama yaparken mutlaka model belirtiniz. Siemens çamaşır makinesi tamircisi hata kodları şöyledir. 01 ve 17 arıza kodları Su seviyesi hatası anlamına gelmektedir. Filtre veya besleme hortumları ile tıkanma, bükülme yada delik olabilir. Bunların değişimi ve kontrolü kolay olsa da servisten destek almanızda fayda vardır.

Beyaz eşya tamircisi olarak, buzdolabı servisi ve çamaşır servisi hizmetleri de vermekteyiz.


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Murat Usta isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP