Murat Usta

Maraş Soğutma Beyaz Eşya Servisi
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Kahramanmaraş ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Çağlayancerit beyaz eşya servisi olarak 10 yıldır sertifikalı personellerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duymaktayız. Profesyonel ve konusunda uzman personellerimiz ile tüm marka ve modellerdeki beyaz eşyalarınızı uygun fiyat, ekonomik yedek parça ve 7 / 24 destek ekimiz ile onarıyoruz.

Çağlayancerit Beyaz Eşya Servisi

Çağlayancerit Samsung, Vestel, LG, Uğur, Airfel, Arçelik, Profilo, Regal, Hotpoint, Beko, Ariston, Bosch,  Siemens, AEG ve Altus Beyaz Eşya Özel Servisi......

Çağlayancerit Siemens beyaz eşya servisi olarak en çok karşılaşabileceğiniz hata kodlarını ve çözümlerinin bir kaçını sizin ile paylaşacağım. 02 arıza kodu Cihazınızın ısıtıcısı ile ilgili bir problem olduğunu bildirmektedir. Bu hata kodunun çözümü servisten destek almaktır. 09 arıza kodu çamaşır makinenizin çok fazla ısındığını göstermektedir. Bu hata kodunun bir çok nedeni olabilir. Çamaşır makineleri kapalı bir kutu olduğundan bir çok hatayı kendiniz yapamazsınız. Sadece su tahliye hortumları ve filtreler ilgili problemleri kendiniz çözebilirsiniz. 03 ve 18 arıza kodlarını kendinizin kontrol etme ve çözüm bulma durumları olabilir. Siemens çamaşır makinesi 03 ve 18 hata kodları tahliye ile ilgili bir problem ile karşılaştığınızı göstermektedir. Genel de pompa, tahliye hortumları yada filtre sorunları ile ilgili bir problemdir. Tahliye hortumlarının tıkanıklığı söküp temizlik yapıp yada filtreleri temizledikten sonra muhtemelen sorun kalmayacaktır. Sorun devam ederse pompa ile ilgili bir sorundur uzman bir servisten destek almanız gerekmektedir.

Arçelik servisi derin dondurucular ile ilgili en çok karşılaşacağınız sorunlar soğutma ve sesli çalışma sorunlarıdır. Derin doncurunuz da yaşadığınız sorunlarda mutlaka servisten destek almanız gerekmektedir. Derin dondurucu buzlanmasından kaynaklanan bir sorun ile karşılaşırsanız derecesini düşürün. Derin dondurucunuzu direk güneş ışınlarına maruz kalacak şekilde yerleşimini yapmayınız. Motor bölümünü hava almayacak şekilde duvar dibine yada üstünü örtmeyiniz. Derin dondurucular özel bir gaz sistemi ile çalışan cihazlardır, gaz eksilmesi yapabilirler. 

Çağlayancerit Beyaz Eşya Tamiricisi

Profile bulaşık makinesi E01, E02 ve E03 arıza kodu Elektronik elektronik kart arızası kodudur. Çözümü sadece servis tarafında verilebilir. Bulaşık makinesinizin içinden gelen kokular için genelde ortak çözüm vardır. İç bölümünden gelen küf kokuları için çok sık kullanmadığınız takdirde bu koku ile karşılaşırsınız. Bulaşık makinesi içerisinde çok fazla kir bulaşık bulundurmayın ve sık olarak kullanınız.

Beko servisi çamaşır makinesi tamircisi ve bulaşık makinelerinizin bakım ve onarımını yapmaktayız. Bosch servisi buzdolabı tamircisi olarak sertifikalı personellerimiz ile sizlerin yanınızdayız. Vestel servisi aynı zamanda beyaz eşya tamircisi olarak tüm marka ve model beyaz eşyalarınıza arıza ve bakım konularında destek oluyoruz. Buzdolabı servis işleri sertifikalı ve profesyonel kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Ariston çamaşır makinesi servisi olarak tüm sorunlarınız da günün her saatinde bizlerden destek alabilirsiniz.


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Murat Usta isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP