Murat Usta

Maraş Soğutma Beyaz Eşya Servisi
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Kahramanmaraş ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Türkoğlu beyaz eşya servisi olarak 10 yıldır yanınızdayız. Profesyonel ve sertifikalı personellerimiz ile sizlere hizmet etmenin mutluluğu içindeyiz. 

Türkoğlu Beyaz Eşya Servisi

Türkoğlu Samsung, LG, Uğur, Airfel, SEG, Arçelik, Regal, Hotpoint, Beko, Vestel, Bosch, Ariston, Siemens, AEG, Altus ve Profilo Beyaz Eşya Özel Servisi......

Beyaz eşya tamircisi olarak kullandığınız ürünler arızalarınızın marka ve modellere göre arızaları değişkenlik gösterir. Arızalara göre çözümleri de değişir. Her arıza mutlaka servis gerektirmez. Kendinizin de çözebileceği arızalar bulunmaktadır. Aşağıda bunların bir kaçına değineceğim.

Buzdolabı servisi olarak cihazınız çok uzun süre ve çok sık çalışıyorsa bunun bir kaç nedeni olabilir. Buzdolabınızda sıcak bir gıdanın koyulması, kapıların sık açılıp kapanması yada tamamen açık bırakılmasında buzdolabınız iç ortam soğukluğunu muhafaza edebilmesi için sürekli çalışacaktır. Sürekli çalışma demek buzdolabınızın ömrünü kısaltacağı gibi aylık faturalarınızı da etkileyecektir. Farklı bir arıza kaydı da soğutucu bölümündeki sebze ve meyvelerinizin donuyor olmasıdır. Bu konuda sizin yapacağınız tek işlem soğutucu bölme sıcaklığının yeniden ayarlanmasıdır. Ayarlama neticesinde sorun devam ederse mutlaka servise başvurmanız gerekmektedir.

Arçelik servisi çamaşır makinesi arıza kodları ile Beko servisi çamaşır makinesi kodları birbirine benzemektedir. Bir kaç örnek vermek gerekirse; Sıkma ışığı sürekli yanıp sönüyorsa, su kesik arızasıdır. Çözüm olarak su bağlantılarınızı kontrol edebilirsiniz. Hazır ve sıkma ışığı yanıp sönüyorsa, su boşaltma arızasıdır. Çamaşır makinesi servisi makineler ile ilgili genel sorunlara bakacak olursak. Çamaşırların temizlenmeden çıkması ve kirin arıtılmamasıdır. Bunun bir kaç nedeni olabilir. Deterjanın yeteri kadar kullanılması, yıkama programının yanlış seçilmesi, makinenize gelen yüksek su seviyesidir. Çözümleri: Yumuşatıcı ve deterjanınızın miktarlarını kontrol ediniz. Yıkama programlarınızı kontrol ediniz. Sorun devam ederse mutlaka servise başvurunuz.

Türkoğlu Beyaz Eşya Tamircisi

Derin dondurucuların arıza yapmaları farklı nedenlerden olabilir. Arıza nedenleri farklı nedenlerden de kaynaklanabilir. Oda sıcaklığı, odadaki nem oranı, kapağının lastiklerinin eskimiş olması arızaların başında gelmektedir. Bu arızaların bir kaçını servise gerek duymadan kendiniz giderebilirsiniz. Derin dondurucunuzu direk güneş ışınlarına maruz bırakmayarak, duvar köşelerine motor kısmını getirip motorun havasız kalması gibi sizlerinde alacağı önlemler bulunmaktadır.

Bulaşık makinesinden memnun olmayanların genel olarak memnuniyetsizlikleri makinemde parlatma sorunu var yada buğulu bir yıkama yapıyor olmasıdır. Bulaşık makineniz temiz yıkayabilir yalnız bulaşıklarınızı parlatmasın da sorun ile karşılaşabilirsiniz. Parlatıcı seviyenizi kontrol etmenizi tavsiye ediyoruz. Parlatıcının az olması sorun oluşturabileceği gibi çok olması yada makinenizin içine dökülmesi de sorun oluşturacaktır.

Bosch servisi olarak buzdolabı tamircisi ve çamaşır makinesi tamircisi olarak ta firmamız profesyonel personellerimiz ile destek vermekteyiz. Vestel servisi olarak günün her saatinde bizlerden desek alabilirsiniz. 

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Murat Usta isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP