Bülent Deşat

Deşat Ticaret
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Manisa ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Alaşehir su tesisatçısı olarak 20 yılı aşkın profesyonel personellerimiz ile siz değerli hemşerilerimize hizmet ediyoruz. Su ile ne sorununuz varsa biz çözüyoruz. 

Alaşehir Su Tesisatçısı

Tuvalet ve lavabo tıkanıklıkları nasıl açılır? Lavabo ve tuvalet tıkanıklıkları birden çok nedenden kaynaklanabilir. İçine düşürdüğünüz katı atık ve yağ birikintileri tıkanıklıklara sebep olabilir. İnşaattan zamanından kalan inşaat atıkları da tesisatınızı tıkayabilir.

Bu tıkanıklıklar zaman borular ve s lerden tıkanıklık yapar ve arkadan gelen diğer atıkların gitmelerini engeller ve tıkanıklığın koku ve saplık açısından büyük boyutlara gelmesine kadar varır. Bu tıkanıklıkları bazılarını kendiniz çözebilirsiniz.

Tuz ve sirke karışımı ile deneme yapabilirsiniz yada ufak bir el pompası ile basınç yapıp deneyebilirsiniz. Bu yöntemler çare olmadıysa profesyonel bir yardım almak zorundasınız. 

Petek temizliğinin faydaları nelerdir. Periyokdik olarak yaptırmadığınız petekleriniz ve tesisatlarınızın zaman içinde bir tortu birikintisi oluşur. Bu çamurumsu birikinti zaman ile peteklerinizi tıkar ve sıcak suyunuzun tesisat içinde akmasını engeller.

Isınmadığınız enerjisinin faturasını ödemek zorunda kalırsınız. Bu tortu kombinizin pompasının da arızalanmasına sebep olur. Çünkü pompalar sıvı olan suyun pompalanması için tasarlanmıştır. Çamurumsu suyu pompalarken daha çok güç sarf eder ve ömrünü azaltır. Petek temizliği artık yarım saatte hallolabiliyor. 

Manisa Alaşehir Su Tesisatçısı

Kanalizayson, pimaş ve giderlerinizdeki tıkanıklıklar ve su kaçakları sizlerin çözüm üretebileceği bir sorun değildir. Bu sorunlar ile karşılaştığınız zaman uzman bir servisten hizmet almak zorundasınızdır. Teknolojik aletler ile burada da noktasal çözümler üretmekteyiz. 

Şehir şebeke suyunun basıncı yüksek katlara yetmemektedir. Yüksek katta oturan komşularınız sürekli bulaşım makinesi, çamaşır makinesi ve sohbenlerin randımanlı çalışmadığından şikayet ederler. Yüksek katlı binalara çözüm önerisi olarak sunduğumuz hizmet ise su deposu diye nitelendirdiğimiz hidrofor kullanımıdır.

Hidrofor basıncın yetmediği yerlerde yüksek yerlere basıncı sağlayan cihazdır. Hidrofor seçerken nelere dikkat etmeliyiz. Burada önemli olan kat sayısı ve ortalama günlük su kullanım miktarıdır. Yeterli büyüklükte alınmayan su depoları yine size aynı sorunu yaşatacaktır. Hidrofor zaman içerisinde tesisatınızın da kullanılan malzeme yapısına bağlı olarak su kaçakları ve pompa arızaları ile karşı kaşıya kalabilirsiniz.USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Bülent Deşat isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP