Bülent Deşat

Deşat Ticaret
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Manisa ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Gölmarmara su tesisatçısı olarak 20 yılı aşkın süredir konusunda uzman personellerimiz ile siz değerli halkımıza hizmet ediyoruz. Güler yüzlü hizmet, % 100 müşteri memnuniyeti, garantili servis anlayışını benimsemiş bir hizmet anlayışıyla çıktığımız bu yola 20 yılı doldurmuş olmanın mutluluğu içindeyiz.

Gölmarmara Su Tesisatçısı

Petek temizliği neden önemlidir. Petekleriniz su ile çalışan tesisatlardır. Su ve demirin buluşmasından dolayı tesisatınızın için de zamanla çamurumsu bir tortu oluşur. Bu tortu peteklerinizin içinde suyun geçişini engeller aynı zamanda dirseklerde birikerek tesisatınızın bir çok yerine sıcak suyun geçişini de engeller. 

Kombi pompası sürekli çamurumsu suyu pompalamaya çalışır. Pompanızın ömrü azalır. Kombi, Tesisat ve peteklerinizin nefes alması ve ömürlerinin artması için yıllık periyodik bakımlarınızı mutlaka yaptırmanız gerekmektedir. Yılda bir sefer yaptıracağınız bakım kış aylarında peteklerinizin tamamanının değişmesinin önüne geçer.

Maliyet olarak ısınmadığınız halde yüksek fatura ödemenizin önüne geçer.

Gelişen teknoloji ile beraber su kaçaklarının tespitide kolaylıştı. Eskiden bir kaçak için banyo, mutfaklarınızdaki tüm fayanslar kırılabilirdi. Şimdi teknolojik cihazlar ile beraber noktasal su kaçakları tespit edilip sadece kaçağın olduğu bölge kırılıyor ve sorun gideriliyor. 

Lavabo ve tuvalet tıkanıklıklarınız artık son sistem cihazlar ile 15 dakikada çözüme kavuşuyor. Tuvalet tıkanıklıkları her zaman çok fazla can sıkmıştır. Hijyen, koku ve tuvaletinizi kullanılamaz hale geliyor. Kokusu ev ve komşularınızı artık rahatsız eder hale geliyor.

Gölmarmara Tesisatçı

Katı atık atılmasından yada kaçırılmasından dolayı tuvaletleriniz ve lavabolarınız tıkanıyor olabilir yada inşaat sırasında kalan moloz artıkları, inşaat pislikleri tuvalet ve lavabolarınızı tıkamış olabilir. Tıkanıklık bulma ve açma aletlerimiz ile noktasal sorun çözüyoruz.

Yüksek binalarda şehir su şebeke basıncının yetmediği yerlerde yüksek katlarda oturan komşularınız çamaşır, bulaşık makinesi ve kombi gibi su ile çalışan aletlerin randımanlı çalışmadığından ve sürekli bozulduğundan şikayet ederler.

Şehir su şebeke basıncı 4-6 bar arasında değişmektedir. Bu basınç 4 ve üzeri katlara randımanlı su veremez. Bu yüzden halk arasında su deposu dedikleri Hidrofor konulması gerekmektedir. Hidorfor montajı, depo kaçakları ve hidrofor arızaları için bizleri her zaman arayabilirsiniz.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Bülent Deşat isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP