Bülent Deşat

Deşat Ticaret
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Manisa ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Manisa, Şehzadeler ilçesi su tesisatçısı olarak 20 yılı aşkın süredir uzman kadromuz ile siz değerli halkımızın yanınızdayız. Mobil ekiplerimiz ile 7 / 24 sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Şehzadeler Su Tesisatçısı

Eski binalarda ve tesisatı iyi yapılmamış bina, apartman ve iş yerlerinde en sık karşılaştığımız sorunların başında su kaçağı ve bunun çözümü olarak su kaçağı tespiti gelmektedir.

Su kaçakları çoğu zaman komşumuzun tavanına hasar verdiğimizde yada binamızda küf ve pas kokuları geldiğinde farkına varırız. Peki bu kaçaklar zarar vermeden önlenebilirmi ve evimize çok fazla hasar vermeden giderilebilirmi?

Evet gelişen teknolojik aletler ile artık kırıp dökmeden noktasal olarak su kaçaklarını bulabiliyoruz. Eskiden su kaçaklarını bulabilmek için tahminen bir kaç yer kırılır kaçak bulunamazsa kırılmaya devam edilirdi. Bu da evinizde çok fazla hasara yol açılırdı.

Artık görüntülü ve ses dinlemeli cihazlar ile noktasal olarak kaçak yer tespitleri yapılabilmekte ve evinize iş yerinize fazla hasar verilmemektedir.

Manisa ve çevresinde yılların tecrübesi ile hizmetimizi sunuyoruz. 

Günümüzde teknolojinin gelişmesine paralel olarak sıhhi tesisat sektöründe de büyük değişimler olmuştur. Buna bağlı olarak artık sıhhi tesisatta kullanılan eski yöntemler terk edilmiştir. Kullandığımız son teknoloji ürünü sıhhi tesisat cihazları (dedektör ile su kaçak tespit cihazı, tıkanık açma robotları, kameralı kanal içi görüntüleme cihazları, elektronik akustik su tespit cihazları gibi) ile sizlere profesyonel çözümler sunuyoruz.

Tecrübeli sıhhi tesisat su ustalarımız ile hizmetinizdeyiz.

Tıkanık Açma İşleri Şehzadeler

Pimaş açma, tıkanmış kanalların açılması, tuvalet, banyo, mutfak, lavaboların giderlerinde oluşan tıkanıkların açılması, petek temizliği, su kaçağının tespiti, su sızıntısının belirlenmesi gibi sorunlarınızı uzman su ustalarımız ile kısa sürede çözüyoruz.

Petek temizliği yapılmayan tesisatlarda tesisat içerisinde tortu oluşur. Bu çamurumsu tortu zaman içerisinde peteklerinizin arasını tıkar ve sıcak su geçişini engeller. Kombi, petek ve tesisatınıza zarar verir ve ömrünü kısaltır. Isınamadığınız gibi yüksek faturalar ödemek zorunda kalırsınız. Peteklerinizin periyodik bakımlarınızı mutlaka yaptırınız. 

Rezervuar sifon satış, montaj ve montaj sonrası değişim işlemlerini, Duvardan basmalı ve altan suyu basmalı olarak montaj ve sonraki hizmetleri de vermekteyiz. 

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Bülent Deşat isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP