Bülent Deşat

Deşat Ticaret
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Manisa ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Manisa Yunusemre su tesisatçısı olarak 20 yılı aşkın süredir profesyonel kadromuz ile petek temizliği, kaçak arıza tespiti ve su ile ilgili her konuda destek vermekteyiz.

Yunusemre Su Kaçağı Tespiti

Petek temizliği periyodik bakımı ne işe yarar. Petek temizliği bakımları yapılmadığı takdir de içlerinde katı çamurumsu tortular oluşturur. Bu birikintiler kombinizin ve tesisatınızın ömürlerini kısalttığı gibi tesisatınızda randımanlı bir ısınma alamazsınız.

Tesisat içindeki su petek aralarındaki tortudan dolayı tam dolaşımını sağlayamayacaktır. Petekler istediğiniz ısıya  ulaşamayacaktır. Yarım saatte tüm tesisatınız temizleniyor artık.

Su kaçakları sadece sizleri değil arızayı erken bulamazsanız tüm komşularnıza zarar verebilir. Su kaçakları artık her yeri kırmadan dökmeden noktasal kaçak bölgesini bulup o bölgeye müdahele edilebiliyoruz. Gelişen teknoloji ile birlikte ses ile arama, termal kameralar ile arama ve kablo kameralar ile aramalar yapılıp noktasal arızalar bulunabilmektedir.

Karşılaştığımız en sık musluk arızaları ve çözümleri ile ilgili bir kaç bilgilendirme ve sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağım. Açma ve kapama kontrol elemanları görevlerini yerine getirmiyor yani suyu açıp kesmiyorsa, musluk volanınızı kontrol etmeniz gerekmektedir. Salmastra yada küre vida özelliği kalmamıştır. Eğer çeşmeniz diskli ise disk kanala sıkışmış olabilir.

Musluk suyu tam kesmiyorsa, damlama yada sızıntı yapıyor ise salmastra contanızı kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Conta eskimiş yada yarılmış olabilir. musluğunuz diskli ise disk yüzeyi kireç tutmuş yada pas tutmuş olabilir.

Lavabo ve tuvalet tıkanıklıkları neden olur? Lavabolarınıza ve tuvaletlerinize kaçırmış olduğunuz katı atıklardan kaynaklanan bir sorun ile karşı kaşıyanız demektir. Atılan yada yanlışlıkla düşen katı malzemeler S' lerde ilerleyemez ve burada takılır.

Kanal Görüntüleme

Arkasından gelen birikintilerinide ilerletmez ön tarafta baraj görevi görür. Bu birikinti koku, hijyen ve sağlık açısından rahatsızlık verecek boyutlara gelir. Artık çözüm olarak klavuz teller ve cihazlar yardımıyla 5 dakikada çözüm üretebiliyoruz. 

Güler yüzlü iş ahlakımız, 100 % müşteri memnuyetimiz, uzman ve sertifikalı personellerimiz ile siz değerli Yunusemre' li hemşerilerimizin 7 / 24 yanınızdayız. Mobil ekiplerimiz ile sizlere bir telefon kadar yakınız. Bizlerden fiyat almadan ve referanslarımız görmeden karar vermeyiniz. 


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Bülent Deşat isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP