Murat Can

Yasar Sıhhi Tesisat
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Bilecik ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Bilecik Bozüyük ilçesinde Sıhhi tesisat sektöründe uzun yıllardır hizmet veren su tesisatçısı firmamız su kaçak tespiti tıkanık açma hizmeti vermektedir. Bunun yanı sıra tesisat işleriniz ile alakalı her konuda hizmet alabileceğiniz firmamız bünyesinde uzman tesisat ustaları ile sorunlarınızı çözüyoruz.

Bozüyük Su Tesisatçısı

Bir tesisatçı ustası ihtiyacınız olduğunda tesisat sorunlarınızı çözmek için günün 24 saati hizmet veren firmamızı gönül rahatlığı ile arayabilir ve hizmet alabilirsiniz.

Bozüyük Makine ile su kaçağı tespiti

Evinizde iş yeriniz de su sızıntısı rutubetlenme gibi sorunlar varsa, ve su kaçağının nereden geldiğini bilemiyorsanız, bizi arayıp arızanın nerede olduğunu noktasal olarak tespit ettirebilir, onarımını yaptırabilirsiniz.

Su kaçakları binanızın sağlığı için çok önemlidir, giderilmeyen arızalar ileride çok daha büyük sorunlara sebep olacağı gibi masraflarınızı da artıracaktır. Binalarınız da olan su kaçağı ilk olarak rutubetlenme olarak görülebildiği gibi, arızanın büyüklüğüne göre sızıntı yada damlama olarak ta görülebilir, Su kaçağının sebebi olarak temiz su boruları eklem yerlerinden olabildiği gibi delinme yada eski boruların çürümesinden dolayıda meydana gelebilir.

Belkide atık su giderlerindeki bir sorundan dolayıda olabilir. Siz en iyisi bu konuda profesyonel hizmet veren bizi, arayıp noktasal olarak su kaçağını tespit ettirebilir, arızayı yaptırabilirsiniz. Soru sormaktan lütfen çekinmeyin bizi her zaman diliminde arayabilirsiniz.

Bozüyük Tıkanık açma işleri 

Tuvalet gideri tıkandı yada lavabonuzdan su mu gitmiyor evet bu durumda borularınız da bir tıkanıklık olduğu aşikar ama hiç sorun etmeyin bizi arayın ve makinelerimiz ile gelip sorunu ortadan kaldıralım tıkanıklığa sebep olan nesneleri kameralı tıkanık açma makinelerimiz ile tespit ederek gerekli müdahaleyi yaparak sizi tıkanma sorunlarınızdan kurtarıyoruz.

Tıkanmış lavabolarınız için bizi aramadan önce lavabonun alt kısmında bulunan sifonu temizlemeyi deneyebilirsiniz. Bunu yapmanıza rağmen hala su gitmiyor ise o halde bizim müdahale etmemiz için bizi arayabilirsiniz.

Kanallarınızın temizliği yıkanması işlerinizde yaptığımız gibi her türlü tıkanmış boru, lavabo gideri,  banyo gideri, tuvalet ve  klozet tıkanıklıklarını da açmaktayız.

Bozüyük Su Kaçağı Tespiti

Bilecik Bozüyük ilçesinde Tesisat ile alakalı  sorunlarınız olduğunda bizi arayıp her türlü işleriniz için bilgi destek ve hizmet alacağınız doğru adres burası. Güvenilir Hızlı Ekonomik

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Murat Can isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP