Murat Can

Yasar Sıhhi Tesisat
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Bilecik ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Uzun yıllardır tesisat sektöründe hizmet vermekteyiz. Bilecik Osmaniye ilçesinde tesisat işleriniz ile alakalı her türlü sorunda sizlerin yanındadır. Su tesisatçısı olarak size bir telefon kadar yakınız.

Osmaneli Su Tesisatçısı

Yaptığımız işlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz yapılacak işi en ekonomik ve uzun ömürlü şekilde yapıyoruz. 

Osmaneli Su kaçağı tespiti

Bilecik Osmaneli ilçesinde su kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz gelişmiş cihazlarımız ile makine ile su kaçaklarını noktasal olarak tespit ederek onarımını yapıyoruz. Teknolojinin getirdiği tüm yenilikleri kullanan firmamız tesisatınız da ki su kaçaklarını kırmadan dökmeden sadece arızalı yerin tespitini yaparak o bölgede işlem uygulayarak masrafı minumuma çekiyoruz.

Böylelikle hem cebinizi hem binanızı koruyoruz. su kaçakları ile ilgili olarak her sorununuz için bizi 7/24 arayabilir bilgi ve hizmet alabilirsiniz.


Osmaneli Tıkanıklık açma

Hemen hemen her kesin başına gelen boru tıkanma sorunları eskisi kadar dert edilecek bir sorun değildir gelişmiş cihazlar aracılığı ile 5 dakikada tıkanmış tuvalet ve lavaboları açıyoruz ayrıca kanal giderleri kanal yıkama işlerinizi içinde bizi arayabilirsiniz.

Kameralı tıkanıklık açma hizmeti sunan firmamız tıkanıklığa neyin sebep olduğunu dilerseniz sizler için tespit edebilmektedir. Tıkanıklık açma işlemi ciddi yapılması gereken bir işlemdir çünkü tıkanan bölgeyi bir tam olarak temizlemek gerekir aksi takdirde kısa süre sonra tıkanan kısım tortu oluşturacağından sürekli o bölgede tıkanma sorunu oluşur.

Sizde tam bir hizmet almak istiyorsanız bizi tercih edin ve sürekli tekrar eden kronik tıkanık sorunlarından kurtulun.

Osmaneli Su Kaçağı Tespiti

Osmaneli tesisat olarak klozet tamiri, sifon değişimi gibi aklınıza gelebilecek tüm tesisat işlerinizi yapmaktadır. Günün yirmi dört saati bizi arayabilir ve tüm sorunlarınız için hizmet alabilir soru sorabilirsiniz.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Murat Can isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP