Murat Can

Yasar Sıhhi Tesisat
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Bilecik ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Tesisat işlerinde deneyimli bir usta olarak, 10 yıldır bu hizmeti vermekteyim. Size de Bilecik Gölpazarı ilçesinde su tesisatçısı lazım olduğunda, bizi tereddüt etmeden arayabilirsiniz.

Gölpazarı Su Tesisatçısı

Biz tesisat ile alakalı tüm işleri yapmaktayız. Teknolojinin getirdiği tüm yenilikleri takip etmekte ve çalıştığımız ustalara eğitimler vermekteyiz. Bizi her türlü tesisat işleriniz için arayın.

Verdiğimiz hizmetleri sayacak olursak;  Su kaçak tespiti, tıkanıklık açma, klozet tamiri, tesisat borularındaki yada, musluk batarya gibi aksamların değişimi tamiri, bakımı, gibi tesisat ile alakalı  tüm işleri yapıyoruz.

Gölpazarı Su kaçağı tespiti

Su kaçağı tespit makinesi ile, su kaçıran bölgeyi tespit ediyoruz ve onarımını gerçekleştiriyoruz. Su tespitinde kullandığımız iki tür yöntem var, birisi  akustik dinleme yöntemi ile bir diğeri ise termal kamera yardımı ile, her iki cihazında kullanım alanları farklı olsa da, sonuç olarak aynı iş için kullanılmaktadır.

Su kaçaklarını bulmak bizim için çok kolay, tespit ettiğimiz yüzlerce su kaçak tespiti bunun bir göstergesidir.

Su kaçakları, eski binalarda genellikle galvaniz boru kullanıldığından, ömrünü tamamlamış olmaları sebebi ile oluşmaktadır. Bu galvaniz borular, çürüdüğü için su kaçırmaya başlarlar, ve tamir edilmesi oldukça zor bir işlemdir. Çünkü boru çürüdüğünden tamir etmek istediğimiz yer elimizde kalabilmektedir. Kağıt gibi incelmiş olduğundan en ufak müdahaleler de bile arıza büyüyebilmektedir.

Plastik borulardaki sızıntıların tamiri çok daha kolay olmaktadır. bir fayans kırarak sorun çözülebilir. Sizinde damlama rutubetlenme gibi sorunlarınız varsa bizi arayıp makine il su kaçağı tespiti yaptırabilirsiniz.

Gölpazarı tıkanıklık açma

Tıkanıklık açma hizmetimizi, teknolojik ekipmanlar aracılığı ile yapıyoruz. Evinizde ve iş yeriniz de zaman zaman su giderlerinin tıkanması başınıza gelmiştir.

Tıkanıklık sebebi genellikle yanlış kullanımdan dolayı oluşur, örnek vermek gerekirse, tuvalet kağıtlarının klozet ve tuvaletlere atılması gösterilebilir.

Mutfak giderlerinin tıkanma sebebi, yemek atıkları ve yağlardır, zaman içerisinde boruların içerisinde birikme yaparak suyun kanalizasyona ulaşmasını engeller. Lavabolarda ise, saç kılı ve el sabunu atıklarının donması ile tıkanıklık oluşabilir.

Her durumda bir tıkanıklık sorunu yaşıyorsanız, bu sorunu çözmek zorundasınızdır. Tabi bu sorunu çözerken işinin ustası kişilere yaptırmanız önemlidir. Çünkü boru içerisine gönderilen tıkanık açma teli genişliğinde bir delik açarak, suyun gitmesi sağlanır, ve kısa süre sonra o açılan küçük yer tekrar tıkanır.

Sizde tıkanık açtırma işlemi yaptırdıktan sonra, uzun yıllar aynı sorunu yaşamak istemiyorsanız, işini iyi yapan ustalardan yardım alın.

Gölpazarı Su Kaçağı Tespiti

Bizi tüm tıkanmış giderleriniz için arayarak, kesin sonuç elde edebilirsiniz, ve açılan giderlerinizi uzun yıllar sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.

Bilecik Gölpazarı ilçesinde, tüm mahalle ve semtlere hizmet ağımız bulunmaktadır, servis araçlarımız ile adresinize gelip tesisat sorunlarınızı çözüyoruz.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Murat Can isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP