Murat Can

Yasar Sıhhi Tesisat
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Bilecik ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Bilecik ili Söğüt ilçesinde su tesisatçısı olarak hizmet veren firmamız, konusunda uzman ve profesyonel kadrolarımız ile siz değerli müşterilerimize günün her saatinde hizmet vermekteyiz. Ayrıca firmamız su kaçağı tespiti be tıkanık açma gibi uzmanlık ve deneyim isteyen konularda müşterilerimize destek vermektedir.

Söğüt Su Tesisatçısı

Söğüt Su Kaçağı Tespiti

Su kaçakları her zaman tam bir sorundur. Su tesisatçısı ile ayrı uğraş fayansçı ile ayrı uğraş. Tabi bir de çağırmış olduğunuz usta ne kadar deneyimli. Su kaçaklarını bulabilmek için tahmini olarak birkaç yeri kırarak işe başlar, bulamaz ise kırmaya devam eder ve masrafınız çok büyürdü. Şanslı iseniz birkaç fayans kırığı ile atlatırdınız. Şimdi son teknoloji su kaçak tespit cihazlarımız ile noktasal olarak kaçaklarınızı bulup, sorunlarınızı gideriyoruz. Şöyle ki, Ses dinlemeli (Akustik) su kaçak tespit cihazlarımız ve termal kameralı su kaçak tespit cihazlarımız ile kaçaklarınızı tespit edip, sorunlarınızdan kurtarıyoruz. Kırmadan dökmeden sadece kaçağın olduğu bölgede ufak bir operasyon ile kaçağınızı onarıyoruz. 

Söğüt Tesisat Ustası

Firmamız ayrıca klozet değişikliği, klozet sifon değişimi ve duşakabin montajı gibi ustalık gerektirecek işlemleri de garantili bir şekilde yapmaktayız. Klozetiniz su kaçırıyor ise veya klozetinizi değiştirecekseniz bizleri günün her saatinde arayıp soru sorabilir, fiyat bilgisi alabilirsiniz. Söğüt sıhhi tesisatçısı sertifikalı ve mobil ekiplerimiz ile sizlerin hizmetinizde.

Söğüt Tıkanık Açma

Evleriniz de müteahhit firmaların yanlış malzeme kullanması ya da ustaların yanlış montajlarından dolayı evlerinizde tıkanıklıklar oluşabilir. Yalnız tıkanıklıkların en büyük nedeni kullanıcı hatalarıdır. Mutfak lavabo tıkanıklıkları, yemek artıkları ve yağ artıklarından dolayı oluşmaktadır. Tuvalet tıkanıklıkları ise tuvalete kaçırılan katı atıklar ya da bezler nedeni ile oluşmaktadır. Tuvalet tıkanıklıkları sağlığınızı etkileyeceği gibi çok fazla koku da yapmaktadır. Banyo gideri tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı ve mutfak lavabo tıkanıklığı gibi sorunlar ile karşılaşınca bizleri 7 / 24 arayabilir ve fikir alabilirsiniz. Yılan kameralı tıkanık açma cihazlarımız ile sorunlarınızı hızlıca giderip sizleri büyük bir dertten kurtarıyoruz.

Söğüt Su Kaçağı Tespiti

Firmamızın hizmetleri arasında batarya değişimi, çeşme conta değişimi ve petek temizleme işlemleri de mevcuttur. Mobil ekiplerimiz ile sizlere bir telefon kadar yakınız.


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Murat Can isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP