Murat Can

Yasar Sıhhi Tesisat
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Bilecik ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Tesisatçı lazım olduğunda Bilecik Merkez'de su tesisat işleriniz için hizmet veren firmamız her türlü tesisat işleriniz itina ile yapmaktadır.

Bilecik Su Tesisatçısı

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte eski tulumbalardan su çekme günleri geride kalmış artık evimizin her noktasında su tesisatı bulunmaktadır Hal böyle olunca sorunlarda beraberinde gelmektedir tesisatınız da çeşitli sebeplerden dolayı arızalar oluşabilir. Her hangi bir arıza durumunda bizimle iletişime geçerek soru sorabilir ve hizmet alabilirsiniz.

Bilecik Su kaçağı tespiti

Tesisatınız da su kaçağı varsa bizi arayıp makine ile noktasal su kaçak tespitini yaptırabilirsiniz. Temiz su tesisatında Su sızıntısı genellikle alt kata damlama şeklinde ortaya çıkmaktadır.

Bunun yanı sıra kaçağın durumuna göre, rutubetlenme yada akıntı olarak ta ortaya çıkabilmektedir. Su kaçağı öncelikle betonun suya doyması sonucu, betonun en zayıf yerinden aşağıya sızdırmaya başladığından, suyun nereden kaçırdığını tahmin etmek oldukça güçtür.

Bu yüzden, cihaz yardımı ile noktasal olarak tespit edilmesi gerekmektedir. Termal Kamera ve akustik dinleme cihazlarımız ile, boru yada eklem parçaları gibi sorunlu bölge nereden kaçırıyorsa, tam isabet olarak tespit edebilmekteyiz. Tabi Temiz su tesisatından değil atık su tesisatından da bir su kaçağı olabilir, bu durumda ise kameralı sistemlerimiz ile, atık su nereden sızdırıyor yada bir kırık mı var onunda tespitini yapabiliyoruz.

Eğer bir su kaçağı sorununuz varsa, bizi arayıp profesyonel olarak destek ve hizmet alabilirsiniz.

Bilecik tıkanıklık açma

Tuvalet tıkandı, lavabodan su gitmiyor, gibi tıkanıklık sorunlarınız da sizlere hizmet vermekteyiz. Evlerinizde, iş yerleriniz de, borularınız da tıkanma sorunları yaşamaktaysanız doğru adrestesiniz.

Tıkanıklıkları geçici olarak açmıyoruz, lokal olarak açılan borular kısa süre sonra tekrar tıkanıyor, ve sizi adeta firmalara periyodik olarak para ödemeye mecbur bırakıyor. Bu yüzden hizmet aldığınız usta çok önemli, tıkanmış bölgeyi açarak orada tortu kalmayana kadar o bölgenin temizlenmesi  kısa süre sonra tekrar tıkanmaması için önemlidir.

Tıkanıklığı açılan yerin, tam açılıp açılmadığı tespitinde, kameralı tıkanık açmanın önemi ortaya çıkmaktadır. Boru içerisinde tıkanığa neyin sebep olduğunu, yada tıkanık tam olarak açılmış mı ?  Gibi sorulara cevap bulabildiğimiz için oldukça kullanışlı bir cihazdır.

Bilecik Su Kaçağı Tespiti

Her defasında tıkanmış borular ile uğraşmak yerine, gerçek bir tesisatçıdan hizmet alarak, bu sorununuzu kökünden çözün ve atık su borularınızı uzun yıllar tıkanık sorunu yaşamadan kullanın.

Bilecik için bir tesisatçı ihtiyacınız olduğunda biz her an sizlere hizmet vermek için burada hazırız. Günün her hangi bir saatinde bizlere ulaşabilir, hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Murat Can isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP