Turgut Karasipahi

Pusula Isı Mühendislik
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
İstanbul ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Bir doğalgaz firması ihtiyacınız olduğunda, Ataşehir doğalgaz firması olarak hizmetinizdeyiz. Yılların verdiği tecrübe sayesinde, hızlı ve ekonomik fiyatlar ile, siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Doğalgaz projesi, tadilat tamirat işlerinizi yapıyoruz.

Ataşehir Doğalgaz Firması

Kalorifer Tesisatı, kombi montajı, ocak tesisatı, kombi bacası uzatma işleri ve, doğalgaz tesisatı ile alakalı tüm işleriniz için bizi arayabilirsiniz.

Ataşehir Petek Temizleme Tesisat Yıkama

Ev ve iş yerlerin de kullanılan peteklerin temizlenmesi, %35 gibi tasarruf sağlar, boruların peteklerin içerisinde zaman içerisinde, tortu oluşur ve suyun da koyulaşması ile birlikte sağlıklı çalışması bozulur. Belirli aralıklarda temizlenmesi gereken petekler, hem ısınmanızı hem de tasarruf yapmanızı sağlar. Petek temizleme...

Petekler ısınmıyor, kombiyi yüksek derecede çalıştırmama rağmen hala ısınamıyoruz gibi problemleriniz mi var ?

Tabi tesisat yıkama hizmetini de güvenilir firmalardan almanız oldukça önemlidir. Çünkü doğru kullanılmayan kimyasallar, sizin tesisatınızın su kaçırmasına ve peteklerin içlerinde korozyona sebep olabilir. Kullanılan kimyasalın kalitesi bu yüzden çok önemlidir, kombinizin tesisat ve peteklerinizin zarar görmemesi için bunlara mutlaka dikkat edin.

Petek yıkama işlemi evinizde bir kirliliğe sebep olmayacak şekilde yapılmaktadır. Her hangi bir rahatsızlık ve evinizde kirliliğe sebep olmuyoruz. 

Öncelikle tesisat içerisindeki suyu boşaltıyor, sonra makinemizi bağlayıp kimyasal karışımını tesisatınızın içine pompalıyoruz, makinemizi çalıştırıyor ve temizleme işlemine başlıyoruz. Yıkama işlemi bittikten sonra, koruyucu maddelerimizi tesisat içerisine gönderiyor, ve suyun basıncını ayarlayıp sizin kullanımınıza sunuyoruz.

Ataşehir' de bir petek ve tesisat yıkama işiniz varsa, bize ulaşın. Hızlı, güvenilir, ekonomik hizmet.

Ataşehir petek temizleme

Kat Kaloriferi Tesisatı Yerden Isıtma

Ev ve iş yerleriniz için kalorifer tesisatı sistemlerini kuruyoruz. Kombi tesisatı, yerden ısıtma tesisatı, sıva üstü tesisat, mobil sistem gibi her türlü kalorifer tesisatı işlerinizi anahtar teslimi olarak yapıyoruz.

Kombi bacası uzatma işleri, ocak şofben kombi hortumları takılması, bağlantı ve değiştirme işlerinizi yapıyoruz. Tüm kalorifer tesisatı, ocak tesisatı, kombi montajı, petek değiştirme montaj, gaz kaçağı kontrolü, doğalgaz iç tesisatı, doğalgaz kolon çekme, gibi kısaca doğalgaz ve kalorifer tesisatı üzerine, tüm işlerinizi yılların verdiği bilgi birikimi ile, sorunsuz bir şekilde yapıyor ve teslim ediyoruz.


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Turgut Karasipahi isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP