Turgut Karasipahi

Pusula Isı Mühendislik
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
İstanbul ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Kadıköy doğalgaz firması olarak uzun yılladır hizmet vermekteyiz, doğal gaz tesisatı projelendirme işlerinizi yaptırabileceğiniz, güvenilir firmaların başında geliyoruz. Doğalgaz tesisatı önemlidir, ehliyetsiz kişilere yaptırmanız sizin için risk oluşturabilir. Sorunsuz bir şekilde tesisatınızı projelendiriyor, tesisatınızı çekiyor ve sizlerin kullanımına sunuyoruz.

Kadıköy Doğalgaz Firması

Doğalgaz Projesi

Evinize iş yerinize gaz alabilmek için, doğalgaz tesisatı döşetmeden önce, projelendirme yapılması gerekmektedir. Proje çizilmeden ve onaylatılmadan doğal gaz tesisatı döşenmez, önce proje çizilmesi gerekir ve projeye uygun şekilde tesisat borularının çekilmesi gerekir. Biz tüm proje işlemleri ve onay süreçlerini takip ediyor, gaz açtırma işlemlerinizi yapıyoruz.

Evinizde doğalgaz ile çalışan kombi, ocak, şofben gibi elemanların yerini değiştirmek istemeniz durumunda, doğalgaz tadilat projesi gerekmektedir. Değiştirmek İstediğiniz bir yere proje dışı bir değişiklik yapılamaz, öncelikle tadilat projesi çizdirip ona göre değişiklik yapılabilmektedir. Sizin de doğalgaz tadilatı işiniz varsa bizimle iletişim kurabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Doğalgaz İç Tesisat Nedir ?

Doğal gaz iç tesisatı gaz sayacının çıkışından itibaren başlayan daire içerisindeki boru hattının ismidir.

Doğalgaz Dış Tesisatı Nedir ?

Doğal gaz dış tesisatı daire sayacı girişine kadar olan boru tesisatının ismidir.

Kombi Tesisatı

Kombi tesisatı daire içlerinde bireysel ısıtma sistemi olarak kullanılan ve kombi aracılığı ile ısıtılan suyun dairenin ısınması için odalara tesisatlar aracılığı ile dağıtılan ve tesisat uçlarına bağlanan radyatör (petek) aracılığı ile kullanılan bir sistemdir. Daire içi kombi tesisatının düzgün döşenmesi çok önemlidir, düzgün çekilmeyen tesisat hem ısı kaybına hem de kombinin düzgün çalışmasına engel teşkil edecektir.

Kadıköy Petek Temizliği 

Petek Radyatör temizliği hem kombinizin sağlığı hem de ısınmanız için periyodik olarak yapılması gereken bir işlemdir, Kadıköy petek (radyatör) temizleme işlemlerini tesisat petek ve kombinize zarar vermeyen TSE onaylı kimyasallar ile temizlemekteyiz. Çünkü yapılan temizlik işleminde kullanılan kimyasallar çok önemlidir oranında ve doğru şekilde kullanılmayan kimyasal maddeler tesisat e kombinize faydadan çok zarar verebilir.

Tesisat temizliği işinde tecrübe ve uygulama yetisine sahip firmamızı arayıp bilgi ve fiyat alabilirsiniz. 

Kadıköy Doğalgaz Ustası

Doğalgaz Tamirat Onarımı

Doğalgaz ocak hortumu kombi hortumu değişimi ocak bağlama kombi montajı gibi tüm işleriniz için Kadıköy’de tüm semt ve mahallelere hizmet vermekteyiz Sizin de doğal gaz ile ilgili bir sorununuz olduğunda bizimle iletişim kurabilir hizmet alabilirsiniz.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Turgut Karasipahi isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP