Turgut Karasipahi

Pusula Isı Mühendislik
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
İstanbul ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Maltepe ilçesinde, doğalgaz işleri yapan firmayız. Doğalgaz tesisatı projesi, tadilat tamirat işlerinizi yapıyoruz. Gaz sızıntısı tespiti, ve yer değişiklileri için, tadilat projenizi hazırlıyor onaylatıyoruz. Ocak, şofben, kombi gaz hortumlarınızın bağlantısını yapıyor değiştiriyoruz.

Maltepe Doğalgaz firması

Doğalgaz İç Tesisatı

Daire ve iş yerlerinizin bireysel ve merkezi ısıtma sistemleri için, ihtiyaç duyulan tesisatı anahtar teslimi yapıyoruz. Kalorifer ve doğalgaz hatlarınızı projelendiriyor, en iyi şekilde çalışması için gerekli olan hizmeti veriyoruz. Sayacınızın çıkışından itibaren başlayan, ve daire içlerindeki bulunan doğalgaz borularının tümüne, doğalgaz iç tesisatı ismi verilir.

Maltepe Kalorifer Tesisatı

Kalorifer tesisatları, bireysel ve merkezi sistem olarak ikiye ayrılır. Merkezi sistemler, bir binada kaç daire varsa, kazan aracılığı ile ısıtılan suyun tüm dairelere dağıtılarak, uç kısımlara takılan petekler aracılığı ile ısınma sağlayan sisteme denir. Bu sistem genellikle kalabalık sitelerde kullanılır. Isı pay ölçer aracılığı ile, her daire ne kadar kullanım yaptıysa ona göre ücretlendirilir.

Bireysel kalorifer kombi sistemi ise, her bir daireye ayrı ayrı kombi takılmasıyla ve daireye özel bir kalorifer tesisatı döşenmesi ile çalışan, bir ısınma sistemidir. Daire ve iş yerin de uygun bir yere montajı yapılan kombi aracılığı ile ısıtılan suyun tesisat boruları yardımı ile peteklere dağıtılması suretiyle ısınma sağlayan sistemdir.

Bizi Bireysel ısıtma sistemleri, ve merkezi ısıtma sistemleri ile alakalı olarak bizden bilgi alabilirsiniz. Maltepe de bir doğalgaz firması olarak 7/24 arayabilir hizmetlerimiz hakkında bizi arayabilirsiniz.

Petek (radyatör) Temizleme Maltepe

Isınma sistemlerinin değişmeyen elemanı olan peteklerin (radyatör),  içerisinde ve tesisat içinde dolaşım yapan su, zaman içerisinde yoğunlaşır ve akışkanlık özelliğini kaybeder. Tesisat ve petek içlerinde bulunan bu su, çamurumsu bir hal aldığından dolayı, hem kombinizin çok yakmasına hem de kombinizin ömrünün azalmasına büyük etki yapar. 

Ayrıca temizlenme vakti gelmiş  petek ve tesisatın, evinizi iş yerinizi verimli şekilde ısıtması düşünülemez. Uzun yıllardır temizilenmemiş kalorifer peteklerinin tıkanmış olma ihtimali vardır.

 Peteklerinizin yarısı ısınıyor yarısı ısınmıyor ise, bazı odalardaki petekler ısınıyor diğer odalardaki petekleriniz ısınmıyor ise, peteklerinizi temizletin.

Petek Temizleme Maltepe

Soru: Petek temizletmek gerçekten faydalı mı ? 

Cevap: Evet petek temizleme işlemi daha ilk ayında faturanıza yansıyacaktır, temizliği yapılan petekleriniz %30 a varan bir tasarruf sağlayacaktır.

Makine ile petek yıkama işlemleriniz için, kaliteli ve tesisatınıza kombinize zarar vermeyecek olan kimyasalları kullanmaktayız, ve garantili petek temizleme hizmeti vermekteyiz.

Bizleri aramaktan lütfen çekinmeyin bizi bilgi almak dahil her konuda arayabilirsiniz.

Maltepe Doğalgaz Firması…


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Turgut Karasipahi isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP