Turgut Karasipahi

Pusula Isı Mühendislik
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
İstanbul ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Doğalgaz tesisatı ile alakalı, Üsküdar ilçesi için tüm doğal gaz işleriniz için bizi arayabilirsiniz, İç tesisat Dış tesisat, kombi, ocak tesisatları, firmamız tarafından yapılmaktadır.

Üsküdar Doğalgaz Firması 

Doğalgaz Tadilat Tamirat Proje

Evinizde kullandığınız doğalgaz tesisatında, kaçak sızıntı varsa tespitini yapıyoruz, ve onarıyoruz. Doğalgaz çok faydalı bir enerji olmasıyla birlikte, yanlış uygulama ve tesisat hataları yüzünden, tehlikeli bir enerjiye dönüşebilir. Doğalgaz tesisatı döşenmeden önce, bir proje çizilmeli ve ilgili kuruma onaylatılması gerekmektedir. Biz tesisat yaptırmak istediğiniz adrese gelip, ücretsiz keşif yapıyor, ve plan proje çıkarıp fiyat teklifimizi sunuyoruz. 

Doğalgaz tesisatı yeri değişikliklerinde, öncelikle ilgili kurumdan onay alınmakta ve sonrasında tadilat projesi çizilerek, tesisatın yeri değiştirilebilmektedir. Tadilat değişikliği gerektiren durumlar için biz, proje ve planlamayı yaparak tüm işlemleri takip ediyor, tesisatınızı yapıyor onaylatıyor ve sonuçlandırıyoruz. 

Doğalgaz yetki belgesine sahip olan firmamızı tüm konularda arayıp bilgi alabilirsiniz

Doğalgaz Tesisatı Tamiri

Kullandığınız ocak, kombi gibi, doğalgaza bağlanması gereken cihazlarınızın montajını yapıyoruz. Doğalgaz hortumu değiştirme, kombi bacası uzatması, bozulan vanaların değişimi, gaz kaçağı kontrolü testi, kombi filtreleri değişimi temizlenmesi işleri gibi, doğalgaz ile alakalı tüm işlerinizi sorunsuz bir şekilde çözüyoruz. 

Kaliteli ekonomik hızlı bir hizmet anlayışı ile ticari faaliyetini sürdüren firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Üsküdar (Radyatör) Petek Temizleme

Doğalgaz Firması olarak Üsküdar da peteklerinizi, kombinizi, ve tesisatınızı yıkıyoruz, enerji tasarrufu yapmanızı ve, kombinin ömrünün uzamasını sağlıyoruz.

Isıtma sistemlerinde boru ve petek içerisinde dolaşan su, zaman içerisinde çamurumsu bir hal almaktadır, bu çamurumsu suyun dolaşımı tesisat ve peteklerde tıkanmalara sebep olur. Tıkanmasa bile suyun devir daim etmesini yavaşlattığı için, ısınamama ve kombi arızalarına neden olur, ayrıca doğalgaz faturasının gittikçe kabarması kaçınılmazdır. 

Az yakıyorum ama faturam yüksek geliyor, peteklerim ısınmıyor, peteğin bir kısmı ısınıyor bir kısmı ısınmıyor, gibi sorularınızın cevabı peteklerinizin ve tesisatınızın temizlik vaktinin geldiğidir.

Sizde çok ödeyip ısınamıyorsanız, bizi arayıp kalorifer peteklerinizi temizletip, %30 a varan yakıt tasarruf sağlayabilirsiniz. 

Üsküdar Petek temizleme

Petek (radyatör) temizliğinde kullanılan kimyasal çok önemlidir, kullanılan kimyasal kaliteli değilse ve oranı iyi ayarlanmazsa, peteklerinize kombinize ve tesisatınıza zarar verir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için çalıştığınız firmayı iyi seçmelisiniz.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Turgut Karasipahi isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP