Turgut Karasipahi

Pusula Isı Mühendislik
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
İstanbul ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Ümraniye’ da size en yakın doğalgaz firması olarak, uzun yıllardır hizmet vermekteyiz, doğalgaz tadilat, tamirat ve yeni hat çekme işleriniz için, bizi arayabilir hizmet alabilirsiniz.

Doğalgaz tesisatı önemlidir, çünkü yapılacak en ufak bir hata canınıza ve malınıza zarar verebilir, doğalgaz tesisatını mutlaka ehliyetli ve işinde uzman olan kişilere yaptırın.

Ümraniye Doğalgaz Firması

Kalorifer Kombi Tesisatı

Isınmak için artık çeşitli yöntemler olmasına rağmen, en çok kullanılan sistem doğalgaz aracılığı ile olanlardır. Kalorifer kombi tesisatı ile birlikte çalışan doğalgaz vazgeçilmez enerji konumundadır.

Mobil Sistem Kalorifer tesisatı, kombiden başlayan ve peteklere dağıtılan boru ağının genel ismidir. Bu kalorifer tesisatının çeşitleri vardır.

 Yerden Isıtma kalorifer tesisatı: Kombi aracılığı ile ısınan su döşeme altına döşenen borular aracılığı tüm odaları dolaşır ve soğuyan su tekrara kombiye döner. Her hangi bir boru ya da petek görünmez, bu sistem bina daha yapım aşamasında uygulanması gereklidir. Bina yapım aşamasında tesisat borusu döşenmemiş ise ve sonradan uygulama yapılmak istenirse, zemindeki döşeme sökülüp borular döşendikten sonra tekrar yapılacağından, oldukça masraflı olmaktadır. 

Eski binalarda ise genellikle her yeri kırıp dökmemek adına, yüzeyden estetik bir şekilde göze çirkin görünmeyecek tarzda tesisat döşenmekte ve petekler bağlanmaktadır. Kat kaloriferi kombi bağlantısı işleriniz için, bizi arayabilirsiniz.

Petek Temizleme

Petek temizletme işinizi mutlaka güvenilir yerlere yaptırın, çünkü her işte olduğu gibi bu işin de hilesi vardır. 

Hiçbir kimyasal kullanmadan, petek içlerindeki tortu ve kireçlenmeleri temizlemeden, sadece suyu devir daim yaptırmak suretiyle peteklerinizi temizledim diyerek, size hiç faydası olmayan bir hizmet karşılığında paranızı alıp giderler

Bu yukarıda bahsettiğim sahte petek yıkama dışında, bir de kimyasalları ucuza getirmek amacıyla, kafalarına göre kimyasalları karıştırıp, ortaya çıkan sıvı ile temizlik yapan firmalar var. 

Bunlar daha tehlikelidir, kullandıkları kimyasallar temizlik yapmak yerine, petek içlerinde bulunan suyun sürtünme kuvvetini azaltmak için tasarlanan, parlak zemini bozabilir, hatta delebilir, Kombinize vereceği zarar ise kimyasalın ne kadar kötü olduğuna bağlıdır.

Kombi tesisat ve peteklerin temizlikten sonra sorun çıkarmaması için, lütfen tavsiyelerimizi dinleyin.

Petek temizlik hizmetimizi Ümraniye ilçesinde tüm semt ve mahaller için veriyoruz. 

Ümraniye Petek Temizleme

Kullandığımız kimyasallar TSE garantili olup, sorunsuz bir temizleme hizmeti veriyoruz. Peteklerinizi temizletme den önce mutlaka bizden bilgi alın, ayrıca fiyatlarımızı duymadan karar vermeyin. Garantili petek temizleme hesaplı ve temiz iş.

Ümraniye doğalgaz firması olarak doğalgaz ile alakalı tüm işleriniz için bizi arayın…


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Turgut Karasipahi isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP