Mustafa Usta

Maraş Klima Bakım Merkezi
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Kahramanmaraş ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Andırın Kahramanmaraş klima servisi olarak hizmet vermekteyiz. Klima arızalarınız için uzman kadromuzla yanınızdayız. Klima bakımlırınızı zamanında yaptırmadığınız takdirde bakterisel hastalıklara yol açar. Klima montajı, klima yedek parça, klima kumanda arızası konularında bizlerden destek alabilirsiniz.  

Kahramanmaraş Andırın Beko, Arçelik, Baymak, Buderus, Mitsubishi, Lg, Samsung, Vailant, Panasonic, Toshiba, General, Bosch, Regal, Vestel Klima Servisi...

Andırın Klima Servisi

Klima Bakımı Servisi Hizmeti

Andırın Klima bakım ve arızalarında günün her saati destek vermekteyiz. Mitsubishi klima servisi olarak yıllık bakım ve periyodik bakımlarınızı uzman personellerimiz ile yapıyoruz. Beko klima servisi dış ünite su akıntılarınn bir den çok nedeniz vardır. Servisten destek almanız gerekmektedir.

Klima su akıtmaları dış üniteye bağlı olan ve iç üniteye bağlı olmak üzere 2 arıza türü görülür. Dış üniteye bağlı olan su kaçaklarının bir kaçı söyleidr. Klima soğutma modundayken bakır boruların bağlantı ekipmanlarında dış hava nem oranına bağlı olarak yoğunlaşmadan kaynaklı olarak su akıntıları ile karşılaşabilirsiniz. 

Klimanız iç üniteden su akıtıyor ise sorunlar farklıdır. Klima gazınız eksik olabilir veya fazla olabilir, iç ünite terazi olarak dengeli montajı yapılmadığından da klimanızda su akıntıları olabilir.

Klima Servisi 7/24

Klima kumandalarındaki arızalarınızın testi ise pil değişikliği yada bir ışık sayesinde olabilir. Cep telefonunuzun ışığını açıp kumandanızın ön paneline tuttuğunuz ve bir tuşa bastığınız takdirde kumanda ön panelinde kırmızı bir lazer ışığına benzer bir ışık görüyorsanız kumandanız çalışmaktadır.

Klima Servisi Andırın

Klima arıza ve sorunları marka ve modellere göre değişkenlik gösterebilir. Klimalar genel olarak maddi olarak yüksek fiyatlı ürünlerdir. Yanlış bir servis ustasınından kaynaklı sorunlarda masraflarınız daha da büyüyebilir. Uygun fiyat, bol yedek parça ve sertifikalı personellerimiz ile 7 / 24 hizmetinizdeyiz.


Arçelik klima özel servisi olarak klima tamirlerinize talibiz.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Mustafa Usta isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP