Mustafa Usta

Maraş Klima Bakım Merkezi
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Kahramanmaraş ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Kahramanmaraş Türkoğlu klima servisi olarak tüm marka ve model klimalarınıza bakım, onarım, servis ve klima montajı olarak hizmet vermekteyiz. 

Demirdöküm, Beko, Arçelik, Mitsubishi, Altus, Lg, Samsung, Panasonic, Vailant, General, Toshiba, Regal, Daikin, Vestel Klima Servisi...

Türkoğlu Klima Servisi

Klima Tamircisi

Klima su kaçağı sizlere klimanızın verimli çalışmaması ve faturalarınızın yüksek gelmesine sebep olacaktır.  Önemsiz gibi görünen konu ileride sizlere masraf boyutunu da artıracaktır. Konusunda sertifikalı uzman kadromuz ile klima su kaçaklarınızı en uygun fiyat garantisi ile çözmekteyiz. Mitsubishi klima servisi olarak klima bakımlarınızı yapmaktayız.

Klima kumanda arızalarınızın bir çok nedeni olabilir. Kumandanızın çalıştığını anlamak için telefonunuzun ışığını açın, kumanda da herhangi bir tuşa basın, kızıl ötesi bir renk görürseniz kumandanız çalışmaktadır. Burada bir ışık göremezseniz pillerinizi kontrol edin yine sorun devam ediyorsa bizlerden destek alabilirsiniz. Klima tamir ve bakımlarınızı mutlaka periyodik vakitlerde yaptırmayı unutmayın.

Klima Servisi Türkoğlu

Klima Servisi Ustası

Klima motor arızaları ile ilgili Genelde klima gazı sorunları ve komprosör arızaları ile karşılaşabilirsiniz bu konularda kesinlikle sertifikalı servislerden destek almalısınız.

Eca klima sorunları kodlarına bakıp kendinizin yapabileceği sorunlar olduğunu biliyormuydunuz ?  Bizleri aramadan önce kompresörünüzü kontrol edin. 

Arçelik özel Klima servisi olarak arıza kodlarının hepsinin bir anlamı vardır. E1 E2 E3 ve E4 hata kodları kısa devre veya sıcaklık sensörünün kabloları ile ilgili hatayı söylemektedir. Bu hata kodları ile karşılaşırsanız acil olarak servisimiz ile irtibata geçin.

Beko klima servisi olarak yedek parça bakım ve tamiratlarınız da sizlerin yanınızdayız.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Mustafa Usta isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP