Mustafa Usta

Maraş Klima Bakım Merkezi
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Kahramanmaraş ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Kahramanmaraş' ın Çağlayancerit ilçesi tüm marka modellere klima servisi olarak hizmet vermekteyiz. Vestel klima, Baymak klima, Samsung klima, Lg, Mitsubishi klima servis ve uygun fiyat yedek parça ve montajı yapılmaktadır. Klima montaj, arıza, ve yedek parça konularında uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız. Her marka klima bakımı, arızası ve montajı firmamızdan tarafından yapılmaktadır. Çağlayancerit Klima Servisi...

Çağlayancerit Klima Servisi

Beko, Arçelik, Baymak, Buderus, Mitsubishi, Lg, Samsung, Vaillant, Panasonic, Toshiba, General, Daikin, Bosch, Regal, Vestel Klima Servisi...

Klima Tamir Ustası

Çağlayancerit özel klima servisi olarak Ariston, Ferolli, Auer gibi markaların özel servisi olarak deneyimli ve sertifikalı personellerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Klima kumanda arızaları ile dikkat etmeniz gereken hususlar vardır. Her arıza mutlaka servis gerektirmez. Kendiniz bir ışık sayesinde kumandanınızın çalışıp çalışmadığınızı anlayabilirsiniz. Klima kumandanıza cep telefonu ışığını tutun, bir tuşa basın, kızıl ötesi kırmızı renk çıkaracaktır. Çıkarmadğı takdirde pillerini kontrol edin. Pil kontrolü sonrasında yine çalışmıyorsa servisler ile irtibata geçebilirsiniz.

Klima Yıllık Bakımı

Klima gazı azalması neler neden olur; Klima dış ünitelerinde bulunan vanalarda yaşanan sorunlar. Klima gazını taşıyan boruların zaman içinde deformasyona uğraması, dış ünitedeki bulunan peteklerde ki çatlak ve kırıklar, iç ve dış ünite arasındaki bağlantılardan dolayı yaşanan sorunlardır. Bu sorunların tamamında servislerden yararlanmanız gerekmektedir. 

Klima Servisi Çağlayancerit

Arçelik klima servisi arıza kodları bir kaçı şöyledir. P4, P5 ve P7 hata kodları aynıdır. İç ünite sıcaklığı yüksek veya düşüktür, Komprosör kendisini korumaya alır. Bu arıza kodları ile karşılaştığınız zaman servislerden destek almanız gerekmektedir.

Lg klima arıza kodları da genel olarak servislerin müdahale edebilecek yerlerdir. Örnek olarak CH32 ve CH33 Basma boru sıcaklığının yüksek olduğunu belirtir. Bir kaç örnek daha verecek olursak CH41-D Boru sensöründeki hatayı gösterir.

Beko klima özel servisi olarak klima tamiri işlerinizde yapıyoruz.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Mustafa Usta isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP