Mustafa Usta

Maraş Klima Bakım Merkezi
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Kahramanmaraş ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Kahmaranmaraş ili Onikişubat ilçesinde 20 yıllık klima servisi ve bakım firması olarak siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar uzağız. Tüm marka ve modellerde yıllık bakım, teknik servis, yedek parça ve klima tamirai hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Onikişubat Kahramanmaraş klima servisi olarak kaliteli hizmet ve uygun fiyat anlayışıyla hizmet veriyoruz. Klima soğutmuyor, klima su kaçırıyor, klima kumanda arızası gibi sorunlarda bizlerden destek alabilirsiniz. 7/24 deneyimli personellerimizle hizmet vermekteyiz.

Onikişubat Klima Servisi

Klima Bakımı Servisi Onikişubat

Demirdöküm, Vestel, Baymak, Arçelik, Toshiba, Daikin, General, Mitsubishi, Altus, Panasonic, Lg, Samsung, Vailant, Bosch, Beko Klima Servisi...

Arçelik özel klima servisi olarak arızalarınızın bazılarınızı destek almadan yapabileceğinizi biliyormuydunuz. P9 hatası soğuk hava koruması anlamına gelmektedir. Dış havanın soğuması ile ilgili bir sorun ile karşılaştığında klimanız kendisini korumaya alır.  E5, E6, E13 ve E16 arızaları direk servis desteği almanız gereken arızalardır. Uygun fiyat, kaliteli servis, profosyonel ve sertifikalı ekiplerimiz ile yanınızdayız.

Klima Servisi Onikişubat

Klima Yıllık Bakımı

Buderus klimaların arıza kodları modellere göre değişkenlik gösterebilmektedir. 

Vestel klima servisi arıza kodları nelerdir. E4 iç ünite arıza olduğunu göstermektedir. E5 klimanızda gaz kaçağı olduğunu bildirmektedir. Bir arıza kodunda direk servisten destek almak zorundasınızdır. Bura da dikkat etmeniz gereken konu, servisinizin kaç yıldır hizmet verdiği, sertifakası olması ve anlaşma yapmış olduğu referansların sağlam olmasıdır.

Klimanız su akıtıyor ise bunun farklı sorunlardan olması muhtemeldir. Klima dış ünitesi su kaçağı ile iç ünite su kaçağı arasında farklar ve farklı çözümler vardır. 

Kahramanmaraş tüm marka ve model klimalarınızın da yedek parça, klima montaj, arıza giderilmesi ve yıllık klima bakımlarında uygun fiyat ve sertifikalı personellerimiz ile kaliteli hizmet....


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Mustafa Usta isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP