Mustafa Usta

Maraş Klima Bakım Merkezi
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Kahramanmaraş ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu ilçesi ve çevresinde klima servisi olarak 20 yıldır uzman personellerimizle hizmet vermekteyiz. Tüm klima arızaları, kumanda sorunları, yedek parçada uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışıyla Dulkadiroğlu ilçesinde müşterilerimize destek vermekteyiz. Klima ses yapıyor, klima su damlatıyor, klima gazı gibi sorunlarınızda bizlerden bilgi alabilirsiniz. Klima temizliği ve bakımları tarafımızdan size uzun yıllar sorun çıkarmayacak şekilde klima tamir edilip uygun şekilde fiyatlandırılarak müşteri memnuniyetini gözetmek koşuluyla ve prensibiyle hizmet veriyoruz. Dulkadiroğlu Kahramanmaraş klima servisi olarak bizlere günün her saatinde telefon ile ulaşabilirsiniz.

Dulkadiroğlu Klima Servisi

Klima Servisi

Vestel, Baymak, Buderus, Mitsubishi, Lg, Samsung, Altus, Panasonic, Vailant, Bosch, Daikin, General, Beko, Toshiba, Demirdöküm, Arçelik Klima Servisi...

Her marka ve model klima satış ve yedek parça konuları hakkında bizlerden bilgi alabilirsiniz. Bunların hepsinin klima hata kodu ve arıza kodları farklıdır. Hatta öyle markalar ile karşılaşıyoruz ki aynı marka klimanın farklı modeller de hata kodları değişebilmektedir.

Vestel özel klima servisi E7 arıza kodu veriyorsa elektronik kart hatası demektir. Bazı hatalar iç ünite ve dış ünite hataları olarak kodlandırlır. Bu hataların bir çoğunu servisten destek almadan çözemezsiniz. Klima su kaçakları sebepleri farklılık gösterebilir. İç ünite su kaçağı ile dış ünite su kaçaklarında yapacaklarınız farklıdır. Vestek klima ff05 hatası dış ünite sorun olduğunu bildirmektedir ve servisten destek almanız gerekmetedir. Beko klimalarda dış ünite su akıntısı için servisimizden destek isteyebilirsiniz.

Mitsubishi klima çok fazla sorun ile karşılaşmayacağınız klimalardır. Bunlarında son kullanıcaya ve servislere yardımcı olmak konusunda hassasiyeti vardır. Bu yüzden hata kodlarını müşterilerine ve servislerine gösterirler. E1 arıza kodu oda sıcaklık sensöründe arıza olduğunu göstermektedir, E2 arıza kodu dışarda bulunan motor bölümdeki (Dış Ünite) sensör arızasını göstermektedir. 1102 hata kodu ise basma borusundaki sıcaklıkta bir sorun ile karşılaştığını göstermektedir. Sizlerin dahi yapabileceği sorunlarda olsa mutlaka sevisten telefon ile destek isteyin.

Klima Servisi Dulkadiroğlu

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu  Klima Ustası

Lg Klima arıza kodlarını sizler için yardımcı olmak adına bir kaçını söylemek isterim. CH01 arıza kodu Oda sensörün de klimanızın bir hata ile karşılaştığını göstermektedir, CH02 arıza kodu giriş boru sensörün de bir sorun olduğunu söylemektedir, CH05 arıza kodu ise iç ünite ile dış ünite arasında haberleşmede sorun olduğunu göstermektedir.

Tüm marka ve modellerde karşılacabileceğiniz arızaların başında klima su kaçırıyor vardır. İster iç ünite su kaçırma arızası olsun ister dış ünite su kaçırma arızası olsun bunun farklı sebeplerden olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Servislerinize başvurunuz sizlere bir kaç soru sorduktan sonra ne kadar bir maliyet ile karşılacağınızı ya da sorunun sizin tarafınızdan yapabileceğini sizlere aktaracaktır. 

Klimalarınızın yedek parça, klima montaj, arıza giderilmesi ve yıllık klima bakımlarında uygun fiyat ve profesyonel hizmet....

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Mustafa Usta isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP