Mustafa Usta

Maraş Klima Bakım Merkezi
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Kahramanmaraş ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Kahramanmaraş Andırın' da ev yada iş yerinizin kombisini mi yaptırmak istiyorsunuz? Andırın kombi servisi olarak sizlere günün her saatinde hizmet vermenin mutluluğu içindeyiz.

Andırın Kombi Servisi

10 yıllık deneyimiyle, uzman personeli ile Buderus, Arçelik, Vestel, ECA, Vaillant, Baymak gibi kombilerinizin tüm bakım ve arızalarını gideriyoruz. Kombi su akıtıyor, kombi arıza lambası yanıyor gibi sorunlarınızın çözüme kavuşturalım. Kombi sıcak su akıtmıyor, Kombi sıcaklık vermiyor gibi şikayetlerinizi uzmanlarımız çözsün.

Kombi Arıza Bakımı

Viessman kombi arızaya geçip duruyor, Beko kombi çok arızalanıyor gibi durumlarda personellerimiz 7 / 24 yanınızda. 

Baymak ve tüm marka ve model kombilerin yedek parçaları ile uygun fiyatla sizlerin hizmetinizdeyiz.

Andırın özel klima servisi olarak 10 yıldır profesyonel ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Uygun fiyat, yedek parça, profesyonel hizmet için bizler ile iletişime geçin. 

Kombi arızaları nedenlerigenelde periyodik ve yıllık bakımları yapılmadığından dolayı olmaktadır. 

Kombi Servisi Andırın

Kombi Ustası

Kombi su akıtıyor arızası genelde müşterilerimizin kombilerine  fazla su takviyesi yapmasından dolayı kaynaklanan arızalardır. Kombi su basıncı 1,5 bardır. Kombinize fazla su basınca kombiniz kendisini korumaya geçer ve fazla suyu tahliye etmek ister. Kombinizin altında bulunan tahliye valfinden suyu tahliye etmeniz gerekmektedir.

Kombi oda kumandası arızasının bir kaç nedeni vardır. İlk başa kumanda pilini kontrol etmeniz gerekmektedir. Pilin değişimi sonrasında kombi içi ve kumanda içinde bulunan kabloların oksit veya bağlantılarında kopukluluk olup olmadığı kontrol edilmesi gerekmektedir. 

Kombi patlamalı çalışıyor ise genelde ateşleme sorunu ile karşı karşıyasınız. İlk çalışmadan patlama sesi geliyor ise çakmağınızda bir problem vardır.  Çalışır durumda patlama sesleri duyuyorsanız fanınızda biriken pislikten dolayı olması muhtemeldir. Fan motoru arızalı ise kombiniz atık gazı sistemden atamaz ise daha büyük problemlerle karşılaşabilirsiniz.

Kombi arıza kodları tüm marka ve modellerde değişiklik gösterebilir. Aynı markalarda modeller arası kodların açıklamaları ve arıza nedenleri de değişim gösterebilir. Arıza kodları ile karşılaşırsanız servis personellermizden mutlaka destek almayı unutmayın.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Mustafa Usta isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP