Mustafa Usta

Maraş Klima Bakım Merkezi
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Kahramanmaraş ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Kahramanmaraş  Dulkadiroğlu ilçesi Demirdöküm,  ECA, Buderus, Alorko, Ariston, Vestel, Beko, Arçelik, Baymak Kombi özel Servisi....

Dulkadiroğlu kombi servisi olarak 10 yılı aşkın süredir siz değerli halkımıza hizmet vermekteyiz. Tüm kombilerde yedek parça ve fiyat  garantisi.

Dulkadiroğlu Kombi Servisi

Kombilerdeki başlıca  sorunlar ile ilgili bizlerden destek alabilirsiniz;

Kombide kırmızı ışık yanıyor, kombi kendisini resetliyor gibi sıkça karşılabileceğiniz problemlerden telefon ile destek alıp sorunlarınızı çözebilirsiniz.

Kombi su ısıtmama arızası ile karşılaştığınız zaman kombinin üretim hatasına varabilen sorunlar ile karşılabileceğinizi bilmenizde fayda var. Bunların bir kaç nedenini aşağıdaki notlarımda belirttim.

Kombiler bireysel kullanıma yönelik ısıtma sistemleridir. 

Hermetik Tip Kombiler : Yanma odası bulunmayan kombilerdir.

Bacalı Tip Kombiler : Yanma odası açık olan ve bulunduğu yerin havasını kullanan, baca bağlantıları olan cihazlardır.

Kombi genel arızalar arasında; Kombinizin yanarken patlama sesleri duyabilirsiniz. İlk çalıştırma esnasında alırsanız bu sesi içeride ki gaz sızıntısından kaynaklıdır. Ateşlemiyi geç yaptığından kaynaklı olabilir. Yanma esnasında devam ediyorsa yıllık bakım ve çakmak, voltaj gerilimlerinden kaynaklı olabilmektedir.

Kombi Servisi Dulkadiroğlu

Kombi pompa sorunu, genleşme tankı sorunları, termostat, kumanda arızası gibi problemlerde uzman bir servisten destek isteyin.

Kombilerinize yaptırmış olduğunuz yıllık bakımların, bakım öncesi ve bakım sonrası yanma ve yakıt tasarruflarını kıyaslayınız.

Kombi su akıtıyor sorunu genel olarak tüm kullanıcıların ortak sorunudur. Bu sorun genel olarak sorun olarak görünse de bazen de hem kombi hemde güvenliğiniz için bir koruma eylemidir. Bu gibi sorunlar ile zaman zaman karşılaşmanız doğal olacağı gibi bir arıza bildirgeside olabilir. Servislerden destek almanızda fayda vardır.

Kombi çalışıyor fakat su ısıtmıyor sorunu yine kombi kullanıcıların ortak sorunlarının başında gelir. Bu arızaların nedenleri de birden fazladır. Kalorifer dönüş borularındaki filtre tıkanıklığı başlıcalarıdır.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Mustafa Usta isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP