Mustafa Usta

Maraş Klima Bakım Merkezi
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Kahramanmaraş ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Kahramanmaraş Çağlayancerit' te tüm marka ve model kombilerde tek özel servis Teknotek Kombi servisi. Çağlayancerit kombi servisi olarak 10 yıldır sizlere hizmet vermenin mutluluğu içindeyiz.

Kombilerde yıllık bakım neden önemlidir. Yıllık bakım yapılmayan kombilerde kış aylarda yüksek doğalgaz ücreti ve sürekli arızalarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Çağlayancerit Kombi Servisi

Kombi Yıllık Bakım Hizmeti

Kombiler de su kaçağı, oda kumandası sorunu, ateşleme sorunları ile karşılaştığınız zaman bizim ile irtibata geçebilirsiniz. Arçelik kombi sıcak su sorunu, Buderus kombi arıza lambası,  Vaillant kombi oda kumandası arızası gibi durumlarda uzman personellerimiz en kısa sürede sorununuzu çözecektir.

Airfel, Alorko, Lg, Vestel, Arçelik, Beko, Regal, Buderus, Baymak, ... Kombilerinizin yıllık bakımınızı yaptırın kışın önünüze çıkacak sorunlardan kurtulun.

Çağlayancerit klima servisi olarak sertifikalı personellerimiz ile 10 yıldır hizmet vermekteyiz. Kombilerinizde ki arızaların başlıca sebepleri periyodik bakımlarının yapılmamasından kaynaklamaktadır. Marka ve modellere göre arıza kodları ve sorun ve çözümleri değişmektedir.

Kombi su akıtıyor arızası genelde en koç karşılaştığımız sorunların başında gelmektedir. Su kaçakları her zaman arıza anlamına geliyor değildir. Su basıncının artışı kombinize zarar vereceği için kombiniz kendisini koruma altına almaktadır. Kombilerde genel de su basınçları 1,5 bar olarak ayarlanmalıdır. Fazla basılan su kombinizin altında bulunan tahliye yerlerinden alınabilir yada peteklerinizde bulunan hava alma vanalarından tahliye edebilirsiniz.

Kombi Servisi Çağlayancerit

Kombi ısıtmıyor

Kombilerinizde ateşleme sorununu etken eden birden çok faktör vardır. Çakmağınızın geç ateşleme yapmasından kaynaklanan patlama sesleri de duyulabilir. Fan motoundan kaynaklanan sorunlarda ateşleme sistemine zarar verir. Periyodik olarak temizlenmeyen fanlarınız atık gazı tahliye eemediği için sağlığınızıda tehlikeye atabilir.

Genelde kış aylarında aktif olarak kullanılan kombiler ısınma ve sıcak su ihtiyaçlarınızı karşılamak amaçlı kullanılmaktadır. Kış ayları gelmeden bakımlarınızı yaptırın, karşınıza çıkacak artı masraflardan kaçının, önleminizi erken alın.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Mustafa Usta isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP