Mustafa Usta

Maraş Klima Bakım Merkezi
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Kahramanmaraş ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Kahramanmaraş Buderus, Vaillant, Viessman, Alorko, Demirdöküm, Airfel, ECA, Ariston, Beko, Arçelik, Baymak, Vestel Özel Kombi Servisi....

Konusunda uzman, 10 yıllık tecrübeye sahip, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve uygun fiyat garantisi ile Onikişubat halkının yanındayız. Onikişubat kombi servisi denilince akıla gelen ilk güvenilir  firma olmanın mutluluğu içindeyiz.

Onikişubat Kombi Servisi

Onikişubat Kombi Tamiricisi

Sertifikalı uzmanlarımızdan keşif hizmeti alın. 

Kombiniz ateşleme yapıp çalışıyorsa yalnız ısıtmıyorsa, kombiniz yanarken patlayarak çalışıyorsa, kombiden su akıtıyor veya sızdırıyorsa, kombiden gaz kokusu geliyorsa, kombi sürekli kendisini resetliyor gibi konular önemli problemlerdir. Bu konularda mutlaka servisimizden destek isteyin. Kullanılan kombilerin tümü su seviyesi azaldığında veya basıncı azaldığında kendisini korumaya alarak çalışmaz. Kombinizin suyu tamamlanıp yeniden devreye alınabilir. Uzman servislerden alınmayan desteklerden karşınıza daha yüksek faturalar ile karşılaşabilirsiniz. Uzman kadromuz ile tüm sorularınıza cevap verebiliriz. Arçelik kombi garantili yedek parça ve garantili hizmet % 100 müşteri memnuniyeti ile hizmet vermekteyiz.

Arçelik, Beko, Lg kombilerindeki oda kumandasında ki sorunlar, sıcak su açıkken peteklerin fazla ısınması, radyatörlerin alt ve üstlerinin farklı ısılarda olması, kombiden gelen seslerin önüne önceden geçmek için yıllık bakımlarınızı mutlaka yaptırınız.

Kombi Servisi Onikişubat

ECA kombi arıza kodları modellere göre değişiklik gösterse de genel olarak aynıdır. T6 arıza kodu baca gazı sensöründe hatayı gösterir. T2 arıza kodu ise bacı gazındaki aşırı ısınma sorunudur. Bu hata kodlarının çözümü için servislerimizden destek isteyebilirsiniz.

Arçelik kombi arıza kodları ile bir kaç örnek vermek isterim. A01 arıza kodu ateşleme arızasıdır, çözüm için resetleme yapıp deneme yapabilirsiniz. A03 arıza kodu ise emniyet termostat arızasıdır, çözüm ise suyun çok aşırı ısınması veya termostatdaki arızadandır.

Buderus kombi arıza kodları bir kaçı şöyledir. 3C arıza kodu kombiniz defransiyel basınç şalterinin kapatamıyor, çözümü ise voltaj kontrolü yapılması eğer değerleriniz normal ise servise başvurmanızdır.arçelik kombi servisi

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Mustafa Usta isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP