Mustafa Usta

Maraş Klima Bakım Merkezi
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Kahramanmaraş ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Kahramanmaraş Pazarcık kombi servisi olarak 10 yıldır hizmet vermekteyiz. Uzman kadromuz, sertifikalı personellerimiz ile uygun fiyat ve müşterimi memnuniyetini ön planda tutan anlayışıyla sizlerin hizmetinizdeyiz.  

Pazarcık ilçesinde Arçelik, Buderus, Baymak, Viessman, Alorko, Demirdöküm, Airfel, ECA, Ariston, Beko, Vestel, Vaillant Kombi Servisi....

Pazarcık Kombi Servisi

Kombilerinizde karşılabileceğiniz genel sorunlar ve çözümleri konusunda sizlere yardımcı olacağım. Müşterilerin en çok şikayet ettikleri arızalar şunlardır: Kombi su akıtıyor, kombi oda kumandası çalışmıyor, kombi sesli çalışıyor, kombi sıcak su vermiyor ve kombi petekleri ısıtmıyordur. Bu sorunlar kullanım sırasında başınıza gelmeden önce tedbirler alabilirsiniz. Sertifikalı servisimiz ile periyodik bakım ve yıllık bakımlarını zamanında yaptırıp arıza oluşmadan ve sizlere daha fazla masraf çıkarmadan önlemini almış olursunuz.

Kombiniz su akıtıyor ise bu kombi kendisini korumaya aldığını da gösterebilir bir arızayı da size gösteriyor olabilir. Kombi su basıncınızı kontrol edin. Kombi su basınçları 1,5 bardır. Bu basınçın üstündeki suyu kombiniz tahliye etmek isteyecektir. Bu tahliyeyi peteklerinizde bulunan hava alma vanalarından yada kombinizin altında bulunan su tahliye vanasından sizde yapabilirsiniz.

Kombi oda kumandası arızası da müşterilerimize çok fazla destek olduğumuz konuların başında gelmektedir. Kombi oda kumanda sorunları içerisinde ki pilin bitmiş olabileceğiniz yada kabloların oksitlenme veya kumanda panelinin içindeki kablo kopukluğundan kaynaklı sorunlarda yaşıyor olabilirsiniz.

Kombi Servisi Pazarcık

Kombi sesli çalışıyor sorunu, gelen sesin bölge ve yerine göre değişik sorunları gösterebilir. Sesler kombi içerisinden geldiği için her türlü sorunda servislerimizden destek alın.

Kombi su ısıtmıyor arızası, kombi sıcak su vermiyor sorununda birden fazla sorunu teşkil edebilir.  Kombi yıllık ve periyodik bakımları yapılmadığı takdirde kombi içerisinde bulunan fanlar pislik tutup arıza moduna geçeçektir. Kombi kartı arızası da sıcak su vermemesinde arızaların başında gelir.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Mustafa Usta isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP